Skocz do zawartości

Recommended Posts

W tym jest własnie problem, karta graficzna nie ma wejscia d-sub a monitor posiada tylko takie ;/, wiec monitor jest podlaczony do karty graficznej przez przejsciowke.


Wydaje mi sie ze gdyby monitor mial wejscie dvi-d to niebyloby tego problemu, da sie tego jakos pozbyc?

Edytowane przez MrCrystal
Link to post
Share on other sites

Odswiezanie juz zmienialem i nic to nie dalo, a wiecej niz 60hz nie moge dac bo monitor nie posiada, co to za funckja?

 

Gdy posiadalem jeszcze stary komputer i wejscie do karty graficznej bylo d-sub tak jak w monitorze ten problem nie wystepowal, nie bylo zadnego migotania.

Link to post
Share on other sites

Taka funkcja, która pozbywa się tego smużenia. Ja polecałbym kupić kabel z dwoma różnymi końcami, aby pozbyć się przejściówki. Koszt to jakieś 15-20zł,a  myślę, że warto spróbować

 

Allegro

Edytowane przez Whiskas
Link to post
Share on other sites

Nooo w sumie warto, znajde taki kabel i zobaczymy ;)


Komputer został uziemiony, zakupiłem listwe przepieciowa i jest jeszcze gorzej, migajace paski sa jeszcze bardziej widoczne a nawet duzo bardziej...

Kabla o ktorym mowiles nie moge znalezc, a zanim zamowie w internecie to troche potrwa :/

 

Jest szansa jeszcze zeby cos z tym zrobic?

 

Ogolnie to pozycze nowszy monitor i zobacze czy tez bedzie to samo.


Jeszcze jedno pytanie ustawiajac synchronizacje pionowa problem zniknal, lecz wolalbym nie miec jej wlaczonej z powodu cs;go w ktorej 300fps powinno byc zamiast tych 59 i plywajacej myszy :/


Im wiecej fps tym monitor ma bardziej migajace paski, nie rozumiem, o co chodzi?

Link to post
Share on other sites

60 fps pływa myszka, wiem to, ze niby 60 fps jest wystarczajace ale potrzebne jest mi to...

Poza tym to nie jest odpowiedz na moje pytania.......

 

 

Chodzi mi o to ze jezeli gram np w cs;go przy 300 fps, gra mi sie pieknie lecz wystepuje strasznie migajace te paski i wtedy gdy zmniejszam fps stopniowo o 100 na przyklad sa one coraz mniejsze, przy 60 fpsach przelatuje tylko pasek gora dol i tak caly czas, jest on minimalny, a wlaczajac v sync paskow nie ma w ogole.

 

Lecz z v sync nie moge grac bo myszka plywa i jest opoznionie ktore zle wplywa na refleks w cs;go a gram na poziomie global elite(najwyzsza ranga o ile mnie rozumiesz) wiec prawie ze profesjonalnie, potrzebuje tych 300fps bez migajacych paskow ktore musze zlikwidowac..

 

Czy jest to mozliwe ze monitor nienadaza za karta graficzna i generowanymi klatkami?

Edytowane przez MrCrystal
Link to post
Share on other sites

Innego wyjscia nie ma?

 

Sprawdze niedlugo jak bedzie to wygladac na innym, pozyczonym monitorze.


http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=Przew%C3%B3d+D-SUB+%28+VGA+%29+na+DVI&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-uni-1-1-0629 

 

Ktory z tych przewodow bedzie najsolidniejszy i bedzie zapewnial najlepsza jakosc obrazu? ;d


Ktory z tych przewodow bedzie najsolidniejszy i bedzie zapewnial najlepsza jakosc obrazu? ;d

Edytowane przez MrCrystal
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...