Skocz do zawartości

Kilka minut po przejściu w stan uśpienia komputer włącza się na chwilę.


Recommended Posts

Cześć. Zazwyczaj zamiast wyłączać komputer, wprowadzam go w stan uśpienia. Zazwyczaj jest tak, że kilka minut po przejściu w ten stan komputer sam sie włączy - ale o dziwo nie włącza monitora. Dopiero jak poruszam myszką, to ten się załącza, więc nie wiem, czy można mówić o samoczynnym wybudzaniu, a dodatkowo po kilku-kilkunastu sekundach (jeśli się oczywiście nie ruszy myszką) wyłącza się sam. Nie wiem, czy robi to tylko raz aż do momentu normalnego włączenia, bo wczoraj po uśpieniu poszedłem od razu spać, a pierwszy raz tak zrobiło o 8:39, żeby po chwili się wyłączyć i znowu się włączyć. W menadżerze urządzeń wszystkim urządzeniom wyłączyłem opcje, które umożliwiają włączeniu komputera, ale to nic nie zmieniło. Co może być przyczyną? Bo jest do dość denerwujące...

Link to post
Share on other sites

Ooo, sorry że nic nie robiłem, ale musiałem jakimś sposobem odznaczyć ten temat na tapatalku o.O

Wszystko co jest podłączone do komputera ma odznaczone, że nie może wznawiac pracy :D

 

Co do zarządzania energia - niestety takiej opcji nie mam (wybudzanie według czasomierza)

Płyta msi z97 g43, a Windows 7 64bit. A link niestety nie działa - nie wiem czemu, możesz opisać co tam było? Dzięki!

Link to post
Share on other sites

Miałem dosłownie minute i wpisałem na szybko te komendy

Komputer mnie obudzil to sie zerwalem, ale nie moglem wybudzic klawiatura i myszka, bo wylaczylem te opcje dla nich (ironia losu...), a bałem się klikać przycisk, bo miałem wlaczone 2 przegladarki. Po wpisaniu komend w cmd wyswietlilo sie zsbwlaczylem komputer wlacznikiem, a devicequery armed nie wykazało niczego :/ jak wrócę to dopiero wtedy będę mógł sprawdzić biosa. Dzięki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...