Skocz do zawartości

Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność.


Recommended Posts

Witam, problem dotyczny sterowników karty, sterowniki są oczywiście wgrane zaaktualizowane, ale problem polega na tym że w 90% przypadkach ten problem dotyczny tylko jednej gry, występuje on w CS GO - gra ustawiona jest nie zbyt wymagających warunkach graficznych a jednak, czytałem wiele komentarzy że jest to problem karty umiera i tak dalej, ale by umierała od 2 lat. Tak, problem mam od 2 lat jak nic. Posiadam GTX 660 OC, który ciągnie GTA V i Wieśka może nie na super ultra ustawieniach ale idzie wystarczająco dobrze, w tych grach nie mam takiego problemu. Wygląda to tak że gra w momencie się zacina, słychać zacięty dzwięk, czarny ekran, jedyna szansa na kontynuowanie dalszej gry to ALT CTR DEL, zejście z grą do paska i w pewny sposób odswieżenie jej przez zmaksymiliwoanie jej, wtedy wyskakuje komunikat windowsa na temat "Sterownik ekranu przestał działać ale bla bla bla" Czasem jestem wstanie rozegrać 3 mecze rankingowe bez problemu czasem po trzech minutach gry już wyskakuje taki problem. Temperatury karty w spoczynku 38-40 stopni, w stresie 77-80 tak więc nie jest to zbyt wysoki wynik, pasta wymieniana jakiś czas temu również w celu zażegnania tego problemu, czytałem w dyskusjach steama że jest to problem GeForce Experience i że trzeba go po prostu odinstalować wielu osobą to pomogłą, mnie niestety nie. Jeżeli ktoś posiada na to recepte bardzo proszę o pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Recept jest kilkadziesiąt.Wpisz tytuł tematu w przeglądarce a na pewno znajdziesz te rozwiązania.Po tym co opisałeś myślę,że najprawdopodobnie jest to problem związany ze zbyt długim oczekiwaniem na sygnał.Poczytaj o tym na stronie Microsoft...

Link to post
Share on other sites

Recept jest kilkadziesiąt.Wpisz tytuł tematu w przeglądarce a na pewno znajdziesz te rozwiązania.Po tym co opisałeś myślę,że najprawdopodobnie jest to problem związany ze zbyt długim oczekiwaniem na sygnał.Poczytaj o tym na stronie Microsoft...

Pewnie gdybym znalazł w googlach pomoc nie pisał bym tutaj postu, próbowałem wielu opcji jakie ludzie sugerowali na róźnych forach ale jak widać nie zadziałały.

Link to post
Share on other sites

https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCUQFjAAahUKEwie_vex59zGAhWDXiwKHTRNCck&url=https%3A%2F%2Fsupport.microsoft.com%2Fkb%2F2665946%2Fpl&ei=zCWmVZ7oB4O9sQG0mqXIDA&usg=AFQjCNG-1H8Tymn78GkVG4XxlGsB0zI9ZQ&sig2=aXoe43sqD7BWNPuvZDA6SA&bvm=bv.97653015,d.bGg

 

Też tak mam od ponad 2 lat po aktualizacji którejś tam wersji sterowników,fix pomaga tylko na chwile wiec na dzień dzisiejszy po prostu to olałem,co ciekawe nigdy nie zdarzyło mi się to podczas grania.

Link to post
Share on other sites

https://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCUQFjAAahUKEwie_vex59zGAhWDXiwKHTRNCck&url=https%3A%2F%2Fsupport.microsoft.com%2Fkb%2F2665946%2Fpl&ei=zCWmVZ7oB4O9sQG0mqXIDA&usg=AFQjCNG-1H8Tymn78GkVG4XxlGsB0zI9ZQ&sig2=aXoe43sqD7BWNPuvZDA6SA&bvm=bv.97653015,d.bGg

 

Też tak mam od ponad 2 lat po aktualizacji którejś tam wersji sterowników,fix pomaga tylko na chwile wiec na dzień dzisiejszy po prostu to olałem,co ciekawe nigdy nie zdarzyło mi się to podczas grania.

Sprawdzę to roZwiqzenie, lecz wydaje mi się ze kiedyś tez kombinowałem cos właśnie z tym fixem może na win 10 będzie to "fixowac" lepiej.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...