Skocz do zawartości

Laptop - internet i filmy - diabelsko szybki do 2500 zł


Recommended Posts

Witam,

 

Za dwa lub trzy tygodnie planuję zakup laptopa. Użytkowany będzie głównie do pracy w Wordzie, internet, i filmy w HD.

 

Najważniejsze rzeczy to:

 

- Lekki,

- szybki (minimum i5 fajnie byłoby upchnąć tam i7 jednak w tej cenie będzie to trudne),

- dysk SSD (jeżeli wyjdzie taniej to mogę dokupić oddzielnie i zamontować sam),

- dobrze gdyby posiadał dotykowy ekran (nie jest to SUPER konieczna opcja),

- dość mocna bateria 3-4 godziny pracy minimum (to chyba jednak obecnie nie problem),

- matryca MAX 14,9" cala, 

- interesuje mnie też dość wysoka jakość wykonania, miły dla ucha dźwięk i dobra matryca (jaram się do dziś laptopem dziewczyny Dell Inspiron R17 :) ).

 

Osobiście miałem MSI GX70, bawiłem się kilkoma Asusami z wyższej półki a także Acerami - mimo to Dell ma to coś w sobie.

 

Dość często latam samolotem podróżuję w miejscu gdzie mieszkam nie mam już za dużo miejsca ze względu na TV, PS4 dekoder od TV itd. tak więc lapek musi być nie duży :).

 

Tak więc co tu wybrać ? Jakiś Dell ? Może Sony bądź HP ?

 

Doradźcie coś :).

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiem czy to wszytko da się zmieścic w tej cenie.

Jako, że szukałem (a Ty mi pomagałeś) laptopa i miałem w sumie dość podobne wymagania, to może niech Autor zerknie na tego Acera co miałem brać, V3-371? Dobra konfiguracja nie jest droga, minusem jest matryca (FHD, ale niezbyt wybitnej jakości wg recenzji), no i niewiadomą jest jakość wykonania, bo jedni chwalą, a drudzy nie. Ja miałem go w rękach (wystawowego) i robił moim zdaniem dobre wrażenie, choć do Elitebooków nie ma startu, wiadomo..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aktualnie bez systemu, nabędę Win 10 gdy się pokaże. 

 

Fajnie gdyby się ogarnąć w 2500 zł już z SSD jakimś 256GB.

 

Jeżeli będzie trzeba dołożyć około 500 zł bo sprzęt będzie dużo lepszy to też nie będzie problemu. 

 

Co do acera V3-371 - dość nie ciekawa matryca, ilość złącz również nie zachwyca. No i to Acer, jednak chyba bliżej mu do MSI i Asusa niż do Sony i Della.

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...