Skocz do zawartości

komputer wiesza sie losowo (w niektorych przypadkach systematycznie)


Recommended Posts

witam mam taki problem ze komputer ostatnio złapał freeza podczas korzystania z blendera. to jest ta losowosc. nie zmartwilem się tym, ot raz się zdarzyło. dzisiaj jednak zauważyłem ze zawsze wiesza się podczas odtwarzania filmow flv. to jest ta systematyczność. zmiana programów nic nie daje. w grach wszystko ok. temperatury w normie. komputer to i5 4570, Radek r9 270, 8gb ramu, plextor m5s, 500wat deus g1. co jest kurde grane? dysk umiera? ogólnie mam wrażenie ze komp działa gorzej. ale jest to subtelna różnica wiec nie jestem pewien. gta v tez może ma więcej przyciec? tez nie jestem pewien. możliwe ze ssd umiera?

Link to post
Share on other sites

W dzienniku przewija sie jakiś błąd DeviceSetupManager o nr identyfikatora 131. I jest zgrany czasowo z zawiechami. Juz instaluje najnowsze certyfikowane stery. 

 

Edit. Stery nic nie zmieniły, filmy nadal robia problemy. Choc teraz rzadziej wiesza sie komp, po prostu zaczyna sie film, zaczyn sie ciac i zawiesza sie odtwarzacz. Po czasie sie wylacza. 

 

Edit. Zainstalowalem vlc player i jest lepiej. 

 

Bede dalej badal sytuacje. Moze jeszcze jakies sugestie?

Edytowane przez Patriota
Link to post
Share on other sites

Sprawdź od kiedy pojawia się ten błąd i czy pkorywa się to z czasem pojawienia się przycięć, a wynik ten na łożyć na aktualizacje systemowe, bo może któraś z nich przeszkadza. Sprawdź tu https://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/03ec3890-702e-46dc-b112-607346e5db0e/serious-broken-url-on-microsoft-server-event-id-131-metadata-staging-failed?forum=ieitprocurrentver

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...