Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Kiedy włączam komputer, to na początku wszystko uruchamia się tak jak powinno, jednak przed wyświetleniem się loga windows pojawia się okno z napisem, że komputer nie został poprawnie uruchomiony i czy chcę uruchomić go normalnie czy w trybie awaryjnym. Kidy wybieram jakąkolwiek opcję na około pół sekundy pokazuje się niebieski ekran po czym cała procedura opisana powyżej rozpoczyna się na nowo. System operacyjny, to Windows 7 64-bit. Jeżeli będzie potrzebna specyfikacja komputera proszę pisać.

Edytowane przez SzymSon801
Link to post
Share on other sites

Odłącz PC od zasilania, przyciśnij włącznik power w celu odprowadzenia ładunków elektrycznych z płyty głównej i powypinaj wszystkie złącza zasilania płyty i podzespołów. Wypnij kartę graficzną i pamięc ram. Ponownie popodłączaj złącza. Możesz też zresetować bios zworką cmos. Przypadkiem nie zabrakło zasilania przy instalowaniu aktualizacji?

Link to post
Share on other sites

Komputer był modernizowany. Wymieniłem kartę graficzną, obudowę, pamięć RAM,zasilacz. Zdjęcia blue screena ciężko będzie zrobić bo trwa pół sekundy ale spróbuję.

Na początku komp działał jednak dzisiaj uporządkowałem kable w obudowie i po tym, to wszystko się zaczęło. Płyty z Windowsem nie mam.

Link to post
Share on other sites

Ile masz dysków? Daj w sumie specyfikację. A kod blue screena też może być pomocny. Dziwne, że nie odpala w awaryjnym.

Sprawdź czy zadziała na zintegrowanej karcie graficznej. Odłącz dedykowaną.

Możesz też zresetować BIOS.

Edytowane przez KIciulek
Link to post
Share on other sites

Dyski mam dwa.

Specyfikacja:

-grafika msi gtx 970

-Zasilacz corsair vs550

-Obudowa zalman z1

-Płyta główna asus p7h55-m le

-Procesor Intel core i3 550 3.2ghz

-Pamięć ram crucial ballistix 2x4gb 1600mhz

Nie mogę podać kodu blue screena bo pojawia się na tylko pół sekundy.

Na zintegrowanej grafice odpala się podobnie tylko że bez blue screena.

Link to post
Share on other sites

To może film nagraj i na klatce zobaczysz. A przypadkiem nie podłączyłeś dysków odwrotnie/inaczej niż było przed modernizacją? U mnie kiedyś nawet kolejność wtyczek zasilania dysków robiła problemy (nie wiem jakim cudem, ale jednak...).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...