Skocz do zawartości

MSI GeForce GTX680 2GB


Recommended Posts

Zostaw te uwagi dla siebie i nie wcinaj się w temat jak nie jesteś zainteresowany.Wiem co pisze i owe słowa poprzedzają moje osobiste odczucia i testy obu kart które miałem możliwość porównać.

 

P.S. Na tym forum zawsze znajdą się jacyś znaFcy... masakra...

 

SPAM będę raportował.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Osobiste odczucia zachowaj dla siebie, liczą się fakty. A faktem jest że 770 to to samo co 680 tylko z wyższymi zegarami i poprawionym boostem. Jak coś poprawionego może być gorsze od pierwowzoru? Po co wrzucasz swoją ofertę na forum skoro nie godzisz się na żadne komentarze? Trzeba było wystawić na allegro i tam naciągać innych.

Link to post
Share on other sites

Hmm Kolega wyżej nie widzi linku do aukcji Allegro?? Zapraszam do okulisty.Nie znoszę komentarzy osób nie zainteresowanych kupnem a temat dotyczy sprzedaży więc....?  Aaa widzę posiada się 770 więc trzeba bronić swego :D rozumiem ok ok...

Link to post
Share on other sites

 

 

więc trzeba bronić swego

 

Nie. Trzeba trzymać się faktów. 770 to 680 z wyższymi zegarami i Boost'em 2.0

 

Referent 680 nie ma prawa być szybszy od referenta 770. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jezeli ktosz szuka alternatywy to mam za tę samą cenę GTX680 rowniez od MSI ale z chlodzeniem Twin Frozr 3, roznice w kulturze dzialania chyba kazdy zna i nie, ta karta NIE JEST wydajniejsza od GTX770

Edytowane przez oska81
Link to post
Share on other sites

To jedno, a po 2 najnowsze testy z gier takze pokazuja gtx 960 > gtx 770 (nie mowiac o sprzedawanym 680). Więc, spoko dobrze zey wsytawiles tu karte bo do tego sluzy ten dzial ale nie pozwolimy zebys klamal ludzi :D 

Link to post
Share on other sites

Dział służy do wystawienia ofert, lecz nie do koloryzowania/kłamania.

Sam miałem gtx 770 i mogłem porównać z gtx 680. Oczywiście gtx 680 jest słabszy i nie ma sił by referent był lepszy od najsłabszego gtx 770.

Kłamstwo jeszcze raz Kłamstwo. 

Link to post
Share on other sites

Zaletą tego działu jest właśnie to,że można komentować ofertę i ocenić podane informacje.To na pewno pomoże ewentualnemu chętnemu w podjęciu decyzji. To jest ogromny plus.Prędzej kupię tutaj coś od kogoś niż na allegro,bo od razu mam opinię innych...:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...