Skocz do zawartości

Smartfon do... no właśnie


Recommended Posts

No to skoro nie mogę dostać S6 za około 1800zł, to pozostaje mi P8 za 1450 zł.

 

http://olx.pl/oferta/ladny-samsung-galaxy-s6-sm-g920f-22-m-ce-gwarancji-bez-simlocka-CID99-IDaIX2N.html
Co sądzicie o tej ofercie? Napisałem do sprzedającego i odpisał mi, że telefon był 2 miesiące używany i jest na gwarancji jeszcze 2 lata. Posiada brand plusa ale mogą zmienić na jakiś bez brandu.

 

Ewentualnie ta oferta na P8: http://olx.pl/oferta/prawie-nowy-huawei-p8-gwarancja-CID99-IDaGUdj.html#431ab32de2

Edytowane przez WhiteFaethon
Link to post
Share on other sites

Wzorem szybkości jest Moto G, nie htc.

To czysty andrut ze zwykłym HD. Możliwe , że jest szybsza od Sense'a. Wśród wersji nakładkowych góruje Sense.

 

UP@

Na telefon wystawiamy fakturę vat marża lub paragon.

http://forum.benchmark.pl/topic/171615-gwarancja-serwisowa-f-vat-mar%C5%BCa-itp-jak-nie-da%C4%87-si%C4%99-oszuka%C4%87-poradnik-kupuj%C4%85cego/

Link to post
Share on other sites

 

 

Więc jak? 1750 za tamto ogłoszenie wydaje się okej? Bo nie wiem czy kupować, bo już się sprzedający zaoferował, żeby wystawić go na allegro.
Ja bym brał jeśli posiada papiery i ma gwarancje to czemu nie. 
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No i się wchrzaniłem. Kupiłem telefon z wyżej wymienionej aukcji... nie pomyślałem żeby za pobraniem wziąć... i kupiłem na allegro z przelewem przez payu... Kontakt ze sprzedawcą dawno zaginął, tydzień temu sprawa zgłoszona na policję i nie wiem co dalej ze zwrotem należności. Ktoś wie co robić?

Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś sytuację całkiem podobną. Kupiłem dysk multimedialny najlepszy model. Sprzedawca mi przysłał niższy model i oczywiście się zorientowałem. Ponoć wysłał niższy przez pomyłkę. Gość miał kilkanaście tysięcy opinii i super sprzedawca więc się dogadałem że mu zwroce dysk a on mi kasę bo tego najlepszego modelu w końcu nie miał.

Dysk wysłałem a kasy nie było i kontakt sie urwał a allegro mi poleciło sprawę zgłosić na polciję bo mają ograniczone możliwości. Zgłosiłem na policję i do 2 tygodni kasa do mnie wróciła. Się okazało że było kilka takich sytuacji co chciał wykiwać też innych ale mu sie nie udało.

Link to post
Share on other sites

U mnie sprawa całkiem inna. Towaru nie dostałem wcale. Sprzedawca w smsach kręcił i mącił jak się dało już po wygranej przeze mnie aukcji aż w końcu kontakt się urwał całkowicie. Czekać na jakieś pismo z policji żeby ubiegać się o odszkodowanie? Czy pójść jeszcze raz i się dopominać?

Link to post
Share on other sites

Tak zrobię. Bo jeszcze coś mnie natchnęło żeby przy przesyłaniu tej kasy ubezpieczyć ten zakup i mogę uderzać o odszkodowanie albo do allegro albo do mBanku i w mbanku chyba szybciej by mi to rozpatrzyli tak sądzę. Ale obydwie instytucje wymagają zaświadczenia o złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, a ja niczego takiego nie dostałem.

Edytowane przez WhiteFaethon
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zawiadomienie o wszczęciu śledztwa otrzymałem, napisałem do Program Ochrony Kupujących w Allegro i już po 3 dniach mi napisali, że mój wniosek o odszkodowanie rozpatrzyli pozytywnie i czekają, aż im prześlę dokumenty. Teraz się zastanawiam czy kupować SGS 6 czy jakiegoś One Plus Two, który niedawno miał premierę, a może czekać na Motorolę X Style

Link to post
Share on other sites

S6 to najlepszy flagowiec tej generacji na olx lub allegro za 1850zł można kupić.One plus two też świetny smartfon wersja 64gb i 4gb ram za 1700zł.Bierz S6 ma ekran amoled i najwydajniejszy procesor do tego robi bardzo dobre zdjęcia.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Mam Galaxy S6 Edge od premiery w Polsce. Telefon wciąż działa tak samo szybko jak wtedy kiedy pierwszy raz go uruchomiłem, co prawda występuje pewien problem z wyciekiem pamięci, ale jest to spowodowane niestabilnym Lollipopem.

 

Osobiście poleciłbym Ci zakup Galaxy S6, bo obecnie nie ma lepszego high-endowego smartfona. 

 

Niedługo na forum podziele się swoimi dogłębnymi wrażeniami z użytkowania tego telefonu. Wcześniej posiadałem wiele różnych flagowców i jak na razie iPhone 6 i Galaxy S6 to najlepsze sprzęty z jakimi miałem do czynienia. 

Link to post
Share on other sites

A jak porównanie S6 do Iphona 6? Ostatnio się troszkę zastanawiam nad tym który lepszy. Słyszałem, że ajfon 6 działa mega płynnie, choć mnie odstraszają te wszystkie applowskie aplikacje icośtam. Co do S6 to już raz się strasznie naciąłem przez swoją głupotę i teraz się boję ofert szukać :/

Link to post
Share on other sites

Dość ciężki temat. Technicznie Samsung jest lepszy. Aparat - lepszy, bateria - lepsza (od iP6, ale nie 6+), ekran - dużo lepszy, wykonanie - lepsze. Wygląd pozostawiam do oceny. Kwestia sprowadza się do oprogramowania, te dostępne ne iPhone-a, jest świetnie dopracowane. Jednak takie "spasowanie" wszystkich elementów systemu, zaowocowało skrajnie zamkniętym systemem. Ponadto, Apple zawsze wie lepiej od Ciebie, co jest Ci potrzebne i dla tego możesz znaleźć w telefonie masę "ficzerów", o których jeszcze nie wiesz, że ich potrzebujesz. Możesz również dostać coś nowego, po aktualizacji, albo tak prostu (osławiona płyta U2). Samsung również umieszcza masę dodatków, z których części nigdy nie użyjesz, ale dopychanie na siłę jest poniżej (nawet) ich pasa (przynajmniej na razie). S6 chodzi bardzo szybko, ale brakuje mu "ogłady". iOS ma dobre animacje i wszystko wygląda płynniej.

Najlepiej zrobisz, jak przejdziesz się do sklepu i sam ocenisz. Faktem jest, że iOS chodzi szybko i na ogół tak mu zostaje. Nie wszystkie rzeczy będziesz w stanie wyłapać po krótkiej zabawie z urządzeniem, ale ostatecznie możesz przecież telefon sprzedać i kupić coś innego.

Link to post
Share on other sites

Co do samsungowych ficzerów to jestem już przyzwyczajony, więc nie ma problemu. Byłem w Saturnie i bawiłem się S6. Telefon petarda, to prawda. Aparat mocno wystaje, ale już i tak mam na oku jakąś obudowę od Spigena + folię/szkło 3mk. A Iphona 6 mieli chyba tylko jakąś atrapę, bo nigdy nie działał kiedy tam byłem.


Tak jak w temacie szybkiej weryfikacji ofert szukam Samsunga Galaxy S6 na Allegro w cenie bliskiej 2000-2100. Piszą, że unikać marży.

Czy ktoś mógłby mnie poratować i poszukać dla mnie jakiejś oferty godnej uwagi?
Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...