Skocz do zawartości

Smartfon do... no właśnie


Recommended Posts

Witam

Mój roczny SGS3 mi zamula i zbyt wolny jest dla mnie po prostu, a custom roomów nie potrafię wgrywać, coby przyspieszyć go jakoś, więc postanowiłem założyć ten temat aby wyłonić jego następcę. Więc tak:
 

Budżet jakim dysponujesz: pieniądze ze sprzedaży mojego rocznego Samsunga Galaxy S3 (na gwarancji) (ile bym mógł za niego wyciągnąć?) + może 300-500zł?

  • Gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu: sklep internetowy na allegro
  • Wolisz nówkę czy może być używany: szczerze mówiąc wolałbym nówkę, ale może mógłbym się skusić na jakąś baaaardzo zadbaną używkę.
  • Preferowany rozmiar wyświetlacza: coś około 5 cali. może być ciut więcej
  • Preferowany system mobilny: android
  • Do czego będziesz używać urządzenia: do wszystkiego ;) dzwonienie, smsy, internet, aplikacje, czasem jakieś gry, muzyka i zdjęcia
  • Najważniejsze wymagania: telefon musi mieć dobry aparat, bo często robię zdjęcia i zależy mi na dobrej ich jakości.

    Od siebie na koniec może dodam, że Sony Xperie Zetki miałem w rękach wszystkie i jakoś mi się nie podobają, więc to w ostateczności, gdyby lepszych smartfonów nie było.

    Chyba wszystko napisałem co trzeba było :) z góry dziękuję za pomoc
Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu darowałbym sobie te G2 za 600zł. Ten model posiada jakies dziwne oznaczenie F320. Sam posiadam LG G2 i mam oznaczenie D802 i zapłaciłem za nówkę rok temu 1350zł. Także to smierdzi na kilometr i ja bym nie zaryzykował, A sam telefonik jak najbardziej polecam. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

nie z chin tylko z korei...model G2 F320 to wersje koreańskie....w polsce mogą nie obsługiwać w pełni LTE/3G...wiec musisz sie z tym liczyć.....

 

maja mniejsza baterie, ale za to karty SD

 

gwarancja serwisowa...czyli sklep sie zwinie = nie masz gwarancji...albo przy naprawia spitolą jeszcze bardziej tel....

 

szukasz używki G2 D802 w dobrym stanie

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W poszukiwaniu za telefonem dla siebie, natrafiłem jeszcze na Asusa ZenFona 2 ZE551ML. Brzmi wspaniale. 4GB RAMU, procesor od Intela, wyświetlacz taki, jaki mi raczej wystarczy. Podobno nie da się go zaciąć, a to mnie w moim S3 najbardziej wkurza. Co sądzicie o tym telefonie? Wart kupna? Czy może jest jakiś lepszy telefon ze stajni Asusa? Ewentualnie co sądzicie o Huawei P7 Ascend?

Edytowane przez WhiteFaethon
Link to post
Share on other sites

Okej, po głębszym researchu wyłoniło się kilku moich faworytów. Asus ZenFone 2 w najmocniejszej wersji 4GB ramu, intelem Z3580 oraz 32GB pamięci, Huawei Honor 6, HTC ONE M8 oraz Huawei Ascend P8. W asusie zadziwiają mnie osiągi oraz pomimo relatywnie krótkiego czasu pracy na baterii, telefon ten posiada ponoć system szybkiego ładowania, który brzmi bardzo dobrze. Odpycha mnie trochę rozmiar tego telefonu oraz ponoć dosyć słaby aparat. Co do Honora 6 podoba mi się wygląd, interfejs w sumie też, choć martwię się trochę o jego osiągi. HTC podoba mi się jego design przede wszystkim, a co do P8 to nie mam pojęcia o nim żadnego. Który telefon doradzacie?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zenfona2 to jest to super wydajny sprzęt, aparat ma słaby jak za 1500 zł można było spodziewać się czegoś więcej, tak ma kilka ciekawych funkcji w aparacie tylko czy przd każdą fotką chce ci się ustawiać? Zdjęcia na komputerze z asusa wyglądają słabo. Ogólnie to telefon jest super szybki I nieprzegrzewa się , nie traci wydajność możesz mieć uruchomionych 20 aplikacji I asus dalej będzie super szybki. Szkoda tylko że jest taki drogi. Za 1200 zł polecił bym go każdemu, jednak za 1500 raczej tylko graczą :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...