Skocz do zawartości

Recommended Posts

BumCykCyk, niestety mylisz się. Jeśli gość miał problemy z głośnością na skutecznych i raczej głośnych Fatal1ty (32Ohm, 106dB/mW) to na HMC631 będzie sporo ciszej.


Lepsze słuchawki wcale nie muszą być głośniejsze, a często jest zupełnie odwrotnie. Niektóre potrzebują sporego wzmocnienia, stąd tak wiele mówi się dedykowanych wzmacniaczach słuchawkowych.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Dziwne, bazowałem na swoim doświadczeniu. I nieważne czy to były słuchawki gembird za 50 zł, czy Pioneery moje obecne, czy Kossy SB40 czy jeszcze parę innych to zawsze gdy puściłem je na 100% nie dalo się wytrzymać dłużej niż 10 sekund z powodu wysokiej głośności.

Ale przyznaję Ci rację, nie znam się na tym tak jak Ty :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

 

BumCykCyk, niestety mylisz się. Jeśli gość miał problemy z głośnością na skutecznych i raczej głośnych Fatal1ty (32Ohm, 106dB/mW) to na HMC631 będzie sporo ciszej.

Lepsze słuchawki wcale nie muszą być głośniejsze, a często jest zupełnie odwrotnie. Niektóre potrzebują sporego wzmocnienia, stąd tak wiele mówi się dedykowanych wzmacniaczach słuchawkowych.

jakie problemy z głośnością ? zapytałem się tylko czy będą głośniejsze ?  czytaj dokładnie...

 

a tak ogólnie to wolałem dodać trochę więcej hajsu na słuchawki i kupiłem hyperx cloud II :D Dziękuje za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Moje Pioneery które miałeś na głowie niedawno utwierdziły Cię chyba w tym przekonaniu :) Ja zaryzykowałem i bez odsłuchu je kupiłem ufając Audiofanatykowi, nie zawiodłem się ani troszeczkę. Może czasami mogłyby trochę mieć mocniejszy bas. A co do tej wygody, to jak dla mnie są wygodniejsze od Brainwavz HM5 i nie bolą w nich uszy, jakoś mi się tak dopasowały do głowy, że ani trochę nie mogę narzekać na wygodę w moich domowych warunkach.

Link to post
Share on other sites

Pioneery bardzo dobre słuchawki, jednak na obecną chwilę SHP9500 są dla mnie lepsze. Jedne i drugie warte swej ceny, chociaż nowe SHP9500 można z amazona.de już za 260-270zł dorwać.

 

Pioneery nie są niewygodne, jednak bardzo, ale to bardzo luźno leżą na mojej głowie. Praktycznie górna część od wewnętrznej strony tych dość płytkich padów zatrzymuje mi się na uszach, bo inaczej by mi słuchawki spadły. Jakiś ruch głową i już musiałem je poprawiać.

 

HM5 na głowie mi leżały bardzo dobrze, miękkie pady, sporo miejsca na ucho, docisk na początku jest nieco duży, ale po czasie słuchawki się lekko rozciągają i spokojnie kilka h można w nich siedzieć. Jak na zamknięte słuchawki nie ma się do czego doczepić.

Link to post
Share on other sites

 

 

imo te hypery będą najlepszą opcją, w końcu to przebrandowane takstary pro80 które grają całkiem spoko i nie potrzebują mega dobrego źródła.

Bzdura kompletna , HMC 631 są lepsze jeśli chodzi o jakość dzwięku a przede wszystkim mają duże lepsze pozycjonowanie w grach :) Jedynie z czym są lepsze hypery to komfort użytkowania , nic poza tym ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...