Skocz do zawartości

Tatuaże - co o nich sądzicie ?


Recommended Posts

A u Ciebie BattleCrit ? Co planujesz kolejnego robić ? 

Nie mam jeszcze projektu,ale kolejnym etapem będzie zamknięcie przedramienia,myślę o samuraju Po nowym roku zmobilizuje tatuatora i skonsultuję z nim kolejny projekt i zarzucę foto

 

Pokaż aktualne foto przedramienia

 

Polecam używać krem Easy Tatoo używam go od jakiegoś tygodnia i widze widoczną różnice w kolorze barw tatuażu, dodatkowo nie jest tłusty i bardzo szybko się wchłania

Edytowane przez BattleCrit
Link to post
Share on other sites

Nie mam jeszcze projektu,ale kolejnym etapem będzie zamknięcie przedramienia,myślę o samuraju

Tym razem pewnie zewnętrzna strona przedramienia ? :) też chciałbyś troszkę kolorku dodać tak jak w poprzednim ? 

 

 

Polecam używać krem Easy Tatoo używam go od jakiegoś tygodnia i widze widoczną różnice w kolorze barw tatuażu, dodatkowo nie jest tłusty i bardzo szybko się wchłania

Dość dobry kremik, aczkolwiek trzeba częściej go aplikować niż np: Bepanthen. Ten  drugi zostawia tłusty film a niżeli Easy Tattoo. W sumie nie wiem który lepszy bo oba są dobre ;)

 

 

Pokaż aktualne foto przedramienia

 

http://oi68.tinypic.com/fx7yup.jpg

 

I jeszcze kontury tła też trzeba zrobić ;)

 

http://oi66.tinypic.com/1zv98y0.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Tym razem pewnie zewnętrzna strona przedramienia

dokładnie

 

 

też chciałbyś troszkę kolorku dodać tak jak w poprzednim
 

obowiązkowo:D

 

Fajnie zrobione te przedramię ale rzeczywiście można jeszcze tutaj dodać trochę tuszu.Alantan Plus jest dobry specyfikiem ale jest za tłusty i strasznie brudzi ubrania

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

 

Dział "na luzie", dlatego postanowiłam założyć ten temat i poznać Wasze zdanie. Od dłuższego czasu planuję tatuaż, mam już w głowie nawet koncepcję. 

 

Jesteście za czy przeciw ? Może ktoś z Was ma jakiś tatuaż/tatuaże ?

 

Podobnego tematu nie znalazłam. 

 

Wypowiadajcie się proszę  :)

 

 

ja sama mam 2 ale chciałabym więcej, ale niestety taki zawód że nie mogę mieć widocznych...

Link to post
Share on other sites

Dziękuje, ja również jestem zachwycona :)

 

Tatuator na ostatniej sesji wspomniał, że gdybym chciała to można jeszcze bardziej wypełnić przedramię, bo jest tam odrobinę za dużo wolnego miejsca. Także w styczniu do nich zadzwonię i dobrze byłoby gdyby coś dodał jeszcze na to przedramię, bo chcę ten rękawik dokończyć w 100%

 

A co do dalszych tatuaży to pewnie coś na drugiej ręce powstanie ;) znaczy nie rękaw, bo chciałam tylko jeden rękaw, ale coś na pewno będzie. 

 

A u Ciebie BattleCrit ? Co planujesz kolejnego robić ? 

 

Rozumiem, że to tatuaż kilkuletni bo w innym wypadku raczej nie ma szans na późniejszą eliminację.

Edytowane przez Soreik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...