Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jak w temacie, poszukuję dobrych słuchawek do CS'a i do muzyki. Tutaj nasuwa się pytanie. Myślałem nad Steelseries 5h + karta dźwiękowa usb w zestawie. Superluxy miałem chyba rok, czy półtorej roku temu, dobre słuchawki nawet na zintegrowanej, niestety poszła jedna słuchawka, brak chęci do naprawy :P

Jakieś propozycję? Odczuje różnicę na innych słuchawkach na zintegrowanej karcie dźwiękowej a np. na lepszej bądź na tej na usb? Z góry dzięki :)

Edit:Mam inną wkładaną kartę dźwiękową, ale kupioną chyba w cenie 30zł więc nie spodziewam się cudó.

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

 

 

Myślałem nad Steelseries 5h + karta dźwiękowa usb w zestawie

 

Facepalm.

 

 

 

cudó.

 

Double facepalm.

 

IMO najpierw to kup słownik, a nie słuchawki. Druga sprawa - jesteś kolejnym leniem, któremu nie chce się nawet przeczytać przyklejonego tematu.

 

:zamykamy:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli superluxy na tej podstawowej karcie?

Kolego, wiem że piszę się cudu. Po prostu śpieszyłem się i przypadkowo wcisnąłem alt przy pisaniu literki: ,,O''.

Zdarza się, nie? :D

Głównie mi chodzi o kartę dźwiękową, czy jest sens kupić takie np. superluxy do karty za 30zł.

Edytowane przez FanboysDestroyer
Link to post
Share on other sites

Nigdy nie stosowałem słuchawek z regulacją, bo porządne słuchawki takich bajerów nie mają. Wprowadzanie potencjometra w przewód to proszenie się o zniekształcenia :)

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Montaż regulatora głośności na kablu powoduje powstawanie crosstalk'u czyli przenikania dźwięku z lewego do prawo kanału oraz na odwrót.

 

Nie muszę chyba pisać jak to się odbija ma pozycjonowaniu w grach.

Link to post
Share on other sites

Tylko kurczę, zależy mi na regulacji dźwięku na kablu. Obowiązkowe u mnie. Krew mnie zalewa już pomału, od roku używam słuchawek bez tej regulacji i potrzebuję teraz z regulacją :P Coś z regulacją się znajdzie?

dozbieraj do nieco lepszego układu zew. będziesz mieć potencjometr na wyciągniecie ręki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...