Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Dzisiaj przyszedł mi mail z poczty polskiej. Ostatnio wysyłałem przez pocztę paczkę i myślałem, że to może dotyczyć przesyłki. Pobrałem plik pdf. w winrarze i go chciałem otworzyć. Nic się nie stało. No dobra, więc to zignorowałem. Chciałem otworzyć google chrome i wyskoczył mi komunikat z ESETA, że jest koń trojański w pamięci podręcznej Google. Dobra, więc odinstalowałem chrome i gdy znowu chcę zainstalować wyskakuje komunikat : Znaleziono zagrożenie w pamięci! Obiekt : Pamięć operacyjna >> ChromeSetup.exe(5224). Skanowałem już Esetem, podobno wyleczyło lecz dalej wyskakuje mi ten komunikat. To znaczy , że mam trojana na pc?

Link to post
Share on other sites

http://www.poczta-polska.pl/uwaga-na-falszywe-maile-i-wyszukiwarke-sledzenia-przesylek/

 

stara sprawa, ale jak widać najbardziej aktualna

 

Pomyśleć trochę wystarczy - po co Poczta miałaby Ci wysyłać jakikolwiek załącznik to po pierwsze, z jakiego adresu dostałeś maila to po drugie?, a po trzecie czy wysyłając paczkę podałeś Poczcie Polskiej swój mail?

 

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak złapałeś jakiegoś syfa.

Edytowane przez chrisplbw
Link to post
Share on other sites

http://www.poczta-polska.pl/uwaga-na-falszywe-maile-i-wyszukiwarke-sledzenia-przesylek/

 

stara sprawa, ale jak widać najbardziej aktualna

 

Pomyśleć trochę wystarczy - po co Poczta miałaby Ci wysyłać jakikolwiek załącznik to po pierwsze, z jakiego adresu dostałeś maila to po drugie?, a po trzecie czy wysyłając paczkę podałeś Poczcie Polskiej swój mail?

 

Odpowiadając na Twoje pytanie - tak złapałeś jakiegoś syfa.

No jak widać nie pomyślałem i dałem się nabrać :x. Więc jak się mogę go pozbyć? Jest problem, gdy chcę zainstalować chrome , bo jest wirus w pamięci oprecayjnej...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...