Skocz do zawartości

Klucze do gry CS GO, czytaj opis !


Recommended Posts

Witam mam do sprzedania 103 klucze do gry Cs Go. Sprzedaje tyle kluczy ponieważ skończyłem już grać w tą grę i postanowiłem wymienić skiny na klucze i klucze na prawdziwe pieniądze. Wszystko jest opisane co do zakupu i przebiegu transakcji na mojej aukcji : 

 


 

Zapraszam serdecznie : ) !

 

 

Jeden klucz do jedynie 9,5 zł ! Taniej i pewniej niż konkurencja i taniej niż na rynku steam :) 

Link to post
Share on other sites

Autorze drogi.Podaj nam jak stałeś sie właścicielem 103 kluczy do CS-a?  Wiem ,że jeszcze sporo jest punktów o nazwie "dorabianie kluczy",może tam...?

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

Oczywiście nie ma problemu , w grze mam już przegrane około 1200 godzin i przez ten czas uzbieralo mi się dużo skinow za ~350 euro lecz ludzie wymieniają się za klucze po cenie około 75-80% wartości danego Skina i najwięcej co mi się udało wyciągnąć z tych skinow no to właśnie 103 klucze , wymiana jest bardzo prosta masz dobry skin przykładowo nóż o wartości 100 euro wystawiasz na csgolounge ze chcesz się wymienić za klucz i szukasz jakiś ofert lub czekasz na oferty które przyjdą do ciebie. Jeżeli ktoś nie jest pewny może do mnie na GG napisać ja wyślę swój profil :) pozdrawiam mam nadzieje ze wyjaśniłem dobrze na jakiej zasadzie zdobyłem klucze.

 

 

Jest nowa cena 8 ZŁ JEDEN KLUCZ dlaczego tak tanio wszystko jest opisane skąd mam te klucze i dlaczego taka cena na mojej aukcji : http://allegro.pl/cs-go-klucz-nowa-cena-czytaj-opis-i5325717995.htmlzapraszam do zadawania pytań na gg lub e-mail ; ) 


Już 3 transakcje były więc zapraszam do kupowania : ) 

Edytowane przez mark123422
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...