Skocz do zawartości

Problem z obudową


Recommended Posts

Mało masz tych dodatkowych kabelków. Chyba tylko przejsciówke molex-sata moznaby wykorzystac. Ale trudno coś doradzić, bo teraz masz w kompie wszystko zwinięte w ten "czadowy" zwój i nie widać ile kabli i z jakimi koncówkami wychodzi z zasilacza.

 

Zobacz na moją galerie zdjęć w profilu. Popatrz na zdjęcie nr 10 - ja tez mam modularny zasilacz, ale nie użyłem żadnego modularnego kabla i jakoś wystarczyło, a sprzetu do podłączenia miałem troche więcej niż ty (ilościowo).

 

Czyli najpierw ustal ile kabli faktycznie potrzebujesz, a potem będziesz je ładnie układał za tacką.

Link to post
Share on other sites

Raz kozie śmierć trzeba się w końcu tego nauczyć jakby co robię foty jak jest teraz podłączone bo na pewno tego nie zapamiętam, z waszą pomocą mam nadzieję że mi się uda ;-))

 

Chodzi mi o te kable: http://img21.imageshack.us/img21/6264/dscn2173sr.jpg

je też można odłączyć?? tam jest właśnie ten zasilający między innymi

Link to post
Share on other sites

A po co jest ten kabel?? http://img514.imageshack.us/i/dscn2174.jpg/

Wychodzi z panelu górnego i nigdzie nie był podłączony. Ten mniejszy obok tego srebnego jest od diody led z przedniego wentylatora też nie był nigdzie podłączony oraz na samym dole jeszcze też niepodłączony który z dysku wychodzi

http://img829.imageshack.us/img829/5086/dscn2175c.jpg

 

Kurcze sorry ale mi 3 razy dodało posta, nie wiem czemu nie można tutaj usuwać samemu swoich postów więc proszę o usunięcie tych wcześniejszych powtarzających się

 

Mogę pod ten zasilacz włożyć tą siatkę która mi została jest na focie gdzie są rzeczy które nie były użyte

 

Halo potrzebna pomoc a nikt się nie odzywa już... jak ja mam teraz podłączyć ten zasilający kabel gdy odwróciłem zasilacz i chce go pociągnąć z boku??

 

Dobra nie ma szans żeby podłączyć mając zasilacz obrócony do dołu, musi być tak jak jest więc porządek będzie mniejszy ale będzie ładniej niż było... pytanie moje już chyba ostatnie jak się ściąga te "nóżki" od dysków z dołu przed wiatrakiem z diodą LED, bo przeniosłem dyski do góry i chce mieć na dole więcej miejsca.

Link to post
Share on other sites

On nie ma nic do tego. Gdy obróciłem zasilacz to nie mogłem podłączyć tego kabla zasilającego z boku obudowy więc wróciłem do zasilacza ziejącego ciepłem do góry i kabla zasilającego będącego przy kartach graficznych a szkoda bo z tego boku by było idealnie, chyba że ja coś źle kombinowałem, na pewno jest tu ktoś na tym forum co ma i modxstream 700W i CM 690 ADV, bardzo jestem ciekaw jak ma rozmieszczone kable

Link to post
Share on other sites

To tak na sam styk mam to przeciągać?? Niech już zostanie ten zasilacz tak jak był, teraz chciałbym jakoś tą diodę włączyć bo ona na pewno jest zależna od tego przycisku i pewnie on nie jest podłączony z tego panelu, jak go mam podłączyć?? I jeszcze ten kabel hdmi o którym wcześniej wspominałem bo też nie wiem na którym slocie go dać. Dzisiaj chce w koncu podkręcić tego kompa

Link to post
Share on other sites

Kurcze mogłem kupić stealthStream 2 tam są dłuższe kable i na pewno by dało radę a tak zasilacz musi być wentylatorem obrócony do góry bo inaczej nie da rady chyba że jest jakaś przedłużka do tego kabla zasilającego??

tak się składa, że zgodnie ze specyfikacją SXS 2 ma o 1" krótsze kable :wariat:

 

Zrób dokładnie jak na tym zdjęciu - pierwszy kable od prawej:http://img405.imageshack.us/f/img3782f.jpg/

nie przeciągnie go w ten sposób, bo kabel jest za krótki, musi iść po mobo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...