Skocz do zawartości

Komputer dla gracza + monitor + gratisy


Recommended Posts

Co jest na sprzedaż:

 

a) Jednostka centralna, tak więc:

 

AsRock P67 Pro3

Intel Core i5-3570K @ prawie rok bez problemu działa na 4,5 GHz (Raijintek Themis + Zalman STG2 + dodatkowy cooler LED niebieski)

Gigabyte GTX 760 2GB Windforce 3X rev. 2.0

2x GoodRam 4GB DDR3 1333Mhz CL4

SSD Crucial M500 120GB

HDD Seagate Barracuda 1TB 64mb SATA3 + Samsung F3 750GB 32mb SATA2

Silentium PC Deus M1 550W

Zalman Z3 Plus White (5x 120mm wentylatory)

Asus Xonar DS + op-amp MUSES8820 wart ~40 zł (+2 inne zapasowe op-ampy)

 

Części NIE podkreślone były kupione dokładnie 4 sierpnia 2013 roku w sklepie Morele, tak więc jeszcze nieco gwarancji jest (akurat, aby się przekonać że sprzęt w pełni sprawny, i jeszcze długo posłuży nabywcy :) ). Poza moim starym dyskiem Samsunga i Xonarem z Allegro, cała reszta jest jeszcze nowsza - dodatkowe 4GB RAM czy obudowę z nowymi wentylatorami (3 niebieskie + 2 fabryczne bez LED, dokupiłem po paru miesiącach), SSD jakoś maj-czerwiec 2014.

Do większości mam oryginalne pudełka oraz do wszystkiego faktury/paragony.

 

b) Monitor LED IPS 23", także kupiony góra parę dni/tygodni po komputerze w Media-Markt: LG 23EA63. Odwiedził raz gwarancję - wymiana całej matrycy, mniej więcej wakacje 2014.

 

c) dodatkowe graty tj: listwa(także całkiem nowa) + klawiatura(jakiś no-name, niskie klawisze + klawisze multimedialne) + ledwie miesięczna karta Wi-Fi USB TP-Link WN422G (kupiona w Media Markt) + mikrofon Zalman ZM-MIC1 (kilkudniowy ; ) A w laptopie jaki będzie, taki na pewo wystarczy)

 

Tak więc do sprzętu powyżej brak jedynie myszki (używam bezprzewodowego Logitecha, który sobie zostawię) i głośników. ;) I gotowy sprzęt do obecnie każdej gry na pełnych detalach.

 

 

Cena za cały komplet: 3000 zł

Na części wolałbym nie sprzedawać, już na pewno nie jednostkę centrtalną, bo domyślam się, że CPU, GPU czy dysków nie miałbym problemu sprzedać, jednak zasilacz, RAM czy płyta główna by spędziły u mnie grube tygodnie zanim znalazłbym sensownego nabywcę.

 

Zdjęcia na życzenie dla zainteresowanych. Jakbym miał wszystko sfotografować to by wyszło kilkadziesiąt zdjęć, także proszę o konkretne prośby. Obecnie mieskzam na stancji, także nie mam kartonów i paragonów. Mogę dać zrzut ekranu z mojego profilu Morele (tam było kupione wszystko, chyba że napisane inaczej) z konkretnymi zamówieniami i datami.

 


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...