Skocz do zawartości

Wycena zestawu PC + peryferia + wisienka


Recommended Posts

Z bólem, jednakże wiem że warto - muszę wymienić mój półtora roczny PC, w który poszło sporo pieniędzy i pracy, na jednak mobilny laptop. Przeprowadziłem się na stancję i PC nieco utrudnia sprawę, do tego jako student często jestem w ruchu - a że także gracz, chętnie czasem bym zagrał w innym miejscu niż tylko domowym zaciszu. Oczywiście za to wszystko [opcjonalnie z delikatną dopłatą] chciałbym porównywalny wydajnościowo laptop. A widzę, że to koszt minimum 5-6 tysięcy...

 

Co byłoby na sprzedaż.

 

a) Cały PC, tak więc: (sygnatura)

 

 

AsRock P67 Pro3

Intel Core i5-3570K @ prawie rok bez problemu działa na 4,5 GHz (Raijintek Themis + Zalman STG2)

Gigabyte GTX 760 2GB Windforce 3X rev. 2.0

2x GoodRam 4GB DDR3 1333Mhz CL4

Crucial M500 120GB 

Seagate Barracuda 1TB 64mb SATA3 + Samsung F3 750GB 32mb SATA2

Silentium PC Deus M1 550W

Zalman Z3 Plus White (5x 120mm)

Asus Xonar DS + op-amp MUSES (wart ~50 zł)

 

Części NIE podkreślone były kupione dokładnie 4 sierpnia 2013 roku w sklepie Morele, tak więc jeszcze nieco gwarancji jest (akurat, aby się przekonać że sprzęt w pełni sprawny, i jeszcze długo posłuży nabywcy ;) ). Poza moim starym dyskiem Samsunga i Xonarem z Allegro, cała reszta jest jeszcze nowsza - dodatkowe 4GB RAM czy obudowę z nowymi wentylatorami (wszystkie niebieskie) dokupiłem po paru miesiącach, SSD jakoś maj-czerwiec 2014.

Do większości mam oryginalne pudełka oraz do wszystkiego faktury/paragony. 

 

b) Monitor, także kupiony góra parę dni/tygodni po komputerze w Media-Markt: LG 23EA63

 

c) Moje cudo i wspomniana wisienka, kupione właśnie na studia (jako informatyk tym bardziej przydało się mieć coś mobilnego i dobrego): tableto-laptop Acer Switch 10, kupiony w listopadzie 2014 [tak więc ledwie kilka miesięcy]. Kapitalny sprzęt, lekki, poręczny, i jednak w pełni funkcjonalny Windows. Kupiony w RTV Euro AGD. I też mały dodatek - jest na niego ubezpieczenie m.in. od przypadkowych uszkodzeń czy od kradzieży.

 

 

Czekam na jakąś rozsądną wycenę. Co do "budy" - całej jako komputera, oraz pojedynczych części. Choć nie ukrywam, najlepiej byłoby sprzedać jako całość.

Edytowane przez kaczor325
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...