Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą


Recommended Posts

Widzę, że z kim się tu nie wdam w dyskusję, to uniwersalnie jest mechanikiem/wróżką/weterynarzem/skoczkiem narciarskim/szambo-nurkiem/zna królową Elżbietę/kradł konie z Madonną/grał w Trudnych Sprawach...

+ Dr. Luke'iem czy Pharell'em. Ja nie przeciągam żadnej liny. W sumie na początku chciałem sie dowiedzieć, jaką masz podstawę do takiej surowej krytyki i nadal się nie dowiedziałem, bo to, że "siedzę w muzyce" może napisać każdy.

Link to post
Share on other sites

Od kilku lat gram na basie, elektryku, akustyku, śpiewam i sporadycznie bębnie w garnki w piwnicy.

Grałem w 3 różnych zespołach czasem występując na pomniejszych gównianych koncertach - nie zajmuje się tym profesjonalnie, traktuję to jako hobby.

Spotykam mnóstwo ludzi o podobnych zdolnościach i widząc ich poczynania żadne bednarki ani wyjące maniury z tvnu nie zrzucają mnie z fotela... takich ludzi jest w około pełno tylko nie każdy idzie z tym do telewizji.

Nie wiem czego oczekujesz pytając o moje podstawy do surowej krytyki... mojego autografu czy artykułu w Topguitar.

 

Skoro na własne uszy słyszę ludzi którzy śpiewają równie dobrze jak nie lepiej od bednarka to za mało do wystosowania takiej krytyki? Więc zapraszam do mnie, posłuchasz sam.

 

(czepiłem się bednarka, uznajmy go za przykład nie osobę per se)

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

Kilku moich znajomych słucha takiej muzyki i wczoraj puścili mi coś takiego. Sam osobiście nie mam uprzedzeń do muzyki tego typu, od czasu do czasu nawet dobrowolnie czegoś posłucham. Wielu teledysków tego gatunku nie widziałem, ale ten jest dla mnie bardzo dobry, no i Pan od 2:50 bardzo pozytywnie rozbija system :) Ktoś z góry uprzedzony do polskich murzynów, lepiej niech nie ocenia ;)

 

Link to post
Share on other sites

Lubię jego niektóre kawałki - gość wie co dobre i naprawdę potrafi dobrze skleić kawałek. Chociaż ten tak trochę mi zamulił dzień ;P Ale z racji sympatii - 7/10.

 

Ma też kilka fajnych coverów. A samego "Flower" sam często słucham. Kocham w 60 seconds oprawę muzyczną, to jedna z głównych zalet tego filmu :)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...