Skocz do zawartości

Zmiana 7970GHz na coś GTX


Recommended Posts

To by tłumaczyło niskie wyniki ;) Na przyszłość, jak testujesz jakieś karty, to rzuć okiem na temat http://forum.benchmark.pl/forum/64-oficjalne-rankingi-forum/rób zgodnie z procedurami i wrzucaj tam wyniki, dzięki temu baza rośnie.

Z ciekawości sprawdziłem moją podkręconą HD7950 i extreme +1080p miałem avg fps 39,1 i score 984 pkt, więc mniej więcej się to pokrywa :)

Karty testowałem dla siebie :P

Chciałem sprawdzić czy nie wywaliłem kasy w błoto na nową kartę :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Chłopie ile miałem kart AMD/Ati to już nie pamiętam 7970, 6970, 4890, 4870, 4850 to niektóre z nich i po prostu ta firma mi się już przejadła.

 

Czyli teraz na siłę będziesz kupował karty nVidii? Zresztą jak karta graficzna może się przejeść/znudzić? Masz mieć najlepszą rozrywkę za dobrą cenę i to się liczy! Nie rozumiem jak inni wolą dopłacić do nVidii niż mieć tańszego i wydajniejszego Radeona...

 

W dodatku ciężko porównywać ogólnie Radeony do GeForców, bo w przedziale 200-300 mogą wygrywać GeForcy, a w przedziale 500-600 Radeony. A fanboye wszędzie się znajdą ;)

Link to post
Share on other sites

Ja wszystkie testy robiłem na FullHD a Ty w 1600x900 i porównujesz że masz lepsze :D

Bo ja porównuję do pozostałych wyników które zostały wykonane na gotowych ustawieniach, a Ty zrobiłeś sobie jakiś tam test :)

Ok nie ma to tamto to twoje testy :)

Link to post
Share on other sites

Bo ja porównuję do pozostałych wyników które zostały wykonane na gotowych ustawieniach, a Ty zrobiłeś sobie jakiś tam test :)

Ok nie ma to tamto to twoje testy :)

Ja chciałem sprawdzić jaki jest przyrost mocy z 1 karty na 2 i tyle. Jestem zadowolony i to się liczy :P

Link to post
Share on other sites

Chyba jesteś jeszcze młody i mało widziałeś jak wyświetlany jest obraz na obu kartach :)

 

Porównaj sobie filmy Blu-ray 3D 

O ile dużo dużo więcej gier obsługuje wyświetlanie w 3D na kartach NV, o tyle na kartach AMD jest ono lepiej wyświetlane.

Na kartach AMD masz większą paletę barw, na kartach NV jest ona okrojona. Jest możliwe odblokowanie pełnej gamy tylko dlaczego nie jest to w standardzie?

Nie jesteś wcale lepszy od niego bo nv odblokowała pełną paletę barw w swoich sterownikach wydanych na początku tego roku ;)

Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam dokładnie która wersja sterowników to wprowadziła ale zmiany zostały wprowadzone ;)

Możesz nawet ręcznie zmieniać zakres tonalny w panelu sterowania gdzie dodano odpowiednią zakładkę.

Można ustawić zakres tonalny ograniczony bądź pełny ;)

http://i62.tinypic.com/2jbsj1h.jpg

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dopiszę się do swojego tematu.

Chce zmienić moje MSI GTX970 na MSI GeForce GTX 980 TI Gaming 6GB

 

Czy ta 980 jest tak samo cicha co ta moja 970?

Procesor mój nie będzie jej ograniczał?

 

Ogólnie myślę nad zmianą grafiki, dokupieniu ramu i wymianie monitora.

 

No chyba że do tej płyty głównej dokupić 2 kartę GTX970 i zrobić SLI

Edytowane przez helganin
Link to post
Share on other sites

Najcichsza jest inno ichil .Jesli kupisz to pochwal sie ile rpm robi

Jak ma być głośniej (dużo głośniej) to nie kupuje :D

 

Poziom głośności w mojej 970 to 39 a 980ti MSI i tej co podałeś jest na równym poziomie 47

Widzę że wyżej w temacie polecają Palit GeForce GTX 980 Ti Super JetStream i na testach jest cichsza od inno3d

Edytowane przez helganin
Link to post
Share on other sites

No kurcze przydała by się mocniejsza karta ale przeraża mnie ten hałas :/

Teraz na 970 od MSI w spoczynku jest taki sam hałas jak w maksymalnym obciążeniu.

Można powiedzieć że jest szum ale do tego dochodzą wiatraczki z obudowy gdzie jest ich 4

 

Na poprzedniej karcie 7970 hałas był nie do wytrzymania aż przestałem grać na kompie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...