Skocz do zawartości

Telefon do 1500zł android bądź WP. Aparat, muzyka, gmail.


Recommended Posts

W takim razie musisz mieć wersje mniej popularna w Polsce (n900 bez lte, procesor exynos). Ale tą wersje już zaczeli aktualizować. Natomiast najpopularniejsza oraz najbardziej wspierana wersja (n9005 z lte, procesor snapdragon) dostała aktualizacje już dawno.

Potwierdzenie moich słów:

n9005: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N9005/

n900: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N900/

Edytowane przez bartek3007
Link to post
Share on other sites

Kurcze przeglądałem te telefony i nie ma nic ciekawego. Niestety mało smartfonów z dużym ekranem jest ogólnie. Chyba jedyny który jest ok to byłby note 3. Z ultra odpada bo słaby aparat bez diody. Lumia 1520 za droga, Note 4 też jednak za drogi, nexus 6 też. Flex 2 za drogi. Note 3 dziwne, że cena tak długo trzyma nowego modelu, 1800zł, bo inaczej same fvat marże albo paragony dziwne. Się tego namnożyło i teraz lipa. Jeszcze poszukam na olx. Teraz też tak czasu nie miałem. Obejrzę jeszcze używane, ale też nie kapuję jak można pisać na allegro 100% sprawny, a na zdjęciach pęknięta szyba bo nie przeszkadza w użytkowaniu....

 

Chyba masz rację, poczekam :)

 

 

Dziękuję, jak coś będę pisał na PW. Ok ?

 

 

Tutaj mam dawać skaling do np 8 mpx czy zostawić jak jest?

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=3&idPhone1=5540&idPhone2=5665&idPhone3=6636

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Ja bym radzi się wstrzymać :) - pół roku jakoś Dasz radę :) - a później pojawią się nowe flagowce z Windows 10.

 

Sądząc po zapowiedziach - wyglądają bardzo ciekawie.

 

Pół roku to stanowczo za dużo, tym bardziej, że teraz siedzę na starym k530i :D

 

No znalazłem takiego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5209729809

 

1200zł, odbiór osobisty, gwarancja do tego roku. 

Faktura VAT 23% jest jako dowód zakupu. Co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Nie czytałem tych wszystkich postów więc odpisuje bezpośred io autorowi: obecnie najlepszym stosunkiem cena/jakość charakteryzuje się LG G3 i lepuej jest właśnie go kupić, bo po prostu jest tani. Szczerze poleciłbym Ci Lumię 1520, ale nie ma za bardzo argumentów które mógłbym przytoczyć żeby do niej dopłacać.

Link to post
Share on other sites

Lumia byłaby wręcz idealna, ale na allegro nie ma prawie w ogóle używanych prócz paru w kiepskim stanie. 

Ten G3 jest fajny, wygląda bynajmniej na ładny telefon, ale boję się, że się będzie zacinał, a wersja 3gb kosztuje 1700zł także więc odpada, bo w tej cenie jest ten note 3.

Link to post
Share on other sites

Mialem G3 fakt jako tako to chodziło ale często myślał na otwarciem aplikacji typu sms lub telefon. Mialem wersję 2gb ekran bardzo ładny i czytelny w słońcu, aparat robił przyzwoite zdjęcia oraz filmy w 4k. Co do baterii to szalu nie było słabiej niż w g2. Oczywiście telefon pracował na andku 5.0.2. Gdyby nie rozdzielczość ekranu telefon byłby super a i grzał się bardzo podczas używania przeglądarki po wifi.

Link to post
Share on other sites

W CH Janki koło warszawy mają nówkę Lumię 1520 - wystawili ją na Allegro, jest też druga podobna oferta od sprzedawcy mającego sklep na Dworcu Centralnym w Warszawie - cena obu 1700 zł. I nowej niżej nie kupimy.

 

Obawiam się, że dopiero po pojawieniu się Windows 10 dostaniemy następcę L1520.

Link to post
Share on other sites

No nic, Facet z allegro wysłał mi zdjęcia tego note 3 i niestety na pewno leżał, bo ma 2 pęknięcia. Także szukam dalej.

Swoją droga nie kapuję takich ludzi, pisze 100% sprawny ideał, a do ideału to mu sporo brakuje.

 

Raz na olx był telefon 100% sprawny w opisie, a jak wszedłem to tam pisze, że wszystko super, ale nie ma płyty głównej. Nie wiem czy są ludzie nienormalni, czy nie poważni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...