Skocz do zawartości

Przeglądarki nie wyświetlają niektórych stron


Recommended Posts

Od kilku dni mam poważny problem. Wiele stron po prostu mi się nie wyświetla, zaś jak już mi się uda...patrz screeny:




 

I co ważne, to właśnie tyczy się niektórych stron. To forum działa bez problemu, Gmail, Allegro dla przykładu także. Chciałem przeskanować system pod kątem wirusów czymś innym niż obecny u mnie Avast, i pomyślałem o CureIT jednak strona producenta też nie działa. I teraz inny ciekawy screen - spingowałem przez konsolę podane 3 strony: http://zapodaj.net/0021b6d37dac3.png.html, i jak widać, komputer ogólnie się z nimi może połączyć [ping wysoki, ale jak widać dla przykładu niżej Onet jest ok]. Na Firefoxie czy IE jest dokładnie to samo. Kombinowałem z adresami DNS i to samo. Kombinowałem z podłączaniem karty wifi [domyślnie ethernet] - to samo. Inne urządzenia [dwa laptopy], które podłączą się do tej samej sieci problemu nie mają. Tak więc coś jest po stronie mojego PC...co i dlaczego?

Link to post
Share on other sites

"Żaden antywirus, nawet najlepszy nie uchroni komputera przed jego właścicielem"

A teraz zacznij usuwać z komputera programy, które nie są Tobie znane lub z nich nie korzystasz. Któryś z nich blokuje Ci dostęp do stron. Podobną sytuację miał mój znajomy. Zmiany DNSów, wszelkie programy od usuwania "syfu" nie pomagały, więc rozpoczęliśmy żmudną pracę i usuwaliśmy programy pojedynczo, Za którymś razem zaskoczyło :)

POWODZENIA!!!

Link to post
Share on other sites

Poza najważniejszymi typu wszystkie biblioteki VC++, DX, programami do studiów [informatyka], kilkoma grami + programami do nich UPlay/Steam/Origin nie mam nic póki co, bo właśnie miałem format ponad tydzień temu.

Ale sprawdziłem, i jeżeli programy typu wyżej + Visual Studio, Enterprise Architect, parę kompilatorów innych czy CCleaner nie są temu winne, to problem leży po innej stronie. ;)

Edytowane przez kaczor325
Link to post
Share on other sites

Niestety dalej to samo. I owszem, to właśnie wygląda jakby pliki CSS stron się nie mogły wczytać i mieliły bez końca. Nawet przy wejściu w samej aplikacji Steam w Społeczność wygląda to tak samo.

 

Wyłączyłem Avasta, zaporę Windowsa, AdBlocka - to samo. Po wpisaniu komendy wyżej wyrzuca Odmowę dostępu. Oczywiście CMD uruchomiłem jako administrator. Dokładnie wygląda tak:

Resetting Interface, OK!
Resetting Neighbor, OK!
Resetting Path, OK!
Resetting , failed.
Odmowa dostępu.

Restart computer......

 

 

EDIT: Odpaliłem VirtualBox'a z Ubuntu [potrzebny na studia], i o dziwo tam też jest identyczny problem. Chociaż nie pojawiają się strony w ogóle, 

Edytowane przez kaczor325
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...