Skocz do zawartości

Słuchawki + mikrofon do 150 zł.


Recommended Posts

Tę różnicę zobaczą tylko audiofile a ty nim nie jestes,jesteś normalnym czlowiekiem co napierdziela w gry i takich malych zmian nie jesteś a nawet większość z nas nie jest w stanie uslyszec więc bierz i baw się dobrze.

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj słuchawek na wygląd, bo one nie grają tak, jak wyglądają. gó**o w złotym papierku też ładnie wygląda, póki do środka nie zajrzysz :)

 

HD201 - największa padaka Sennheisera od dziesięcioleci, masakra

HD681 EVO MKII - basowe słuchawki, dość ciemne, z integry mogą grać średniawo, bo ona nie wyciągnie z nich jaśniejszego brzmienia.

HD681/HD681B - według mnie najlepsza opcja ze wszystkich jakie się tu przewinęły ze względu na dźwięk i cenę.

 

HD681 mają bardziej podbity bas i są przez to dość agresywne dźwiękowo, HD681B bardziej zrównoważone.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Tę różnicę zobaczą tylko audiofile a ty nim nie jestes,jesteś normalnym czlowiekiem co napierdziela w gry i takich malych zmian nie jesteś a nawet większość z nas nie jest w stanie uslyszec więc bierz i baw się dobrze.

ojej, co za bzdury kolego ale tym razem nie zareaguję. Akurat różnice miedzy tanimi superluxami są bardzo łatwe do wychwycenia.No dobra, znajdzie się jakieś grono osób ale to będzie bardzo małe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale raczej nie bedzie mi przeszkadzal ten podbity bas w 681 zwyklych podczas gry w csa? Jak tak to kupuje ten zestaw na procpu. Powiedzcie mi jeszcze czy lepiej kupic tego zalmana zm mic1 czy np trust starzza? Zaraz sypne lajkami za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

ojej, co za bzdury kolego ale tym razem nie zareaguję. Akurat różnice miedzy tanimi superluxami są bardzo, bardzo łatwe do wychwycenia.

Chodzi mi o dźwięk (dla mnie) a nie o wygląd!

Bierz zalmana i bedziesz zadowolny chyba ze stać cię na blue yeti 550zł;)

Edytowane przez zajpowski
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...