Skocz do zawartości

Czarny ekran przy starcie z kursorem


Recommended Posts

Witajcie. Dzisiaj spotkała mnie następująca rzecz. Komputer złapał jakiegoś błęda, i pojawiło soę to zrypane narzędzie do naprawy Systemu Windows. Po tym kilkakrotnie się uruchomił, ale problem leży w tym że jak mam wybrać swoje konto, to widzę tylko kursor na czarnym ekranie.

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, i nie wiem co zrobić. Jest to Windows 7 Home 64bit.

Link to post
Share on other sites

Bo sam tak miałem, i wiem co z tym dyskiem było.

Hahaha, powodów może być milion i nie musi być akurat przypadek taki sam jak Twój.

 

 

 

Mam ten dysk akurat i jestem bardzo zadowolony :) kupiłem go w promocji za 219 od agito na allegro i kw było free . Naprawdę Ci polecam dobrze sie spisuje i szybko chodzi :)

Link to post
Share on other sites

Dlatego że mam bardzo ważne pliki, i format, przynajmiej na razie nie wchodzi w grę. A i założyłem dysk kuzyna z xp, ale gdy pojawia się ładowanie systemu, to następuje restart. Zapomniałem dodać że jedna partycja jest ukryta przed innymi użytkownikami. Da radę jeszcze kiedyś zobaczyć jej zawartość?

Edytowane przez D4rk0
Link to post
Share on other sites

A tą ukrytą partycję jak odzyskać?

Bo mam pewien pomysł. Udało mie się uruchomić to narzędzie do naprawy systemu windows, i podłączyłem dysk kuzynka jako drugi. Odpaliłem wiersz poleceń i wpisałem notepad. Klikłem otwórz, wszystkie pliki, i teraz próbuję przenosić wszystkie dane na dysk kuzynka. Spełni to swoje zadanie?

Link to post
Share on other sites

No mam nadzieję że będę miał. Teraz tylko czekać na nowy dysk

edit1: No trochę z tego poradnika zaczerpnąłem, pierwszy sposób, ale dopiero od wiersza poleceń do kopiowania. Dalej z partycją ukrytą nie kombinowałem żeby ją odkryć, ale chyba to będzie najlepszy sposóbhttp://www.fixitpc.pl/topic/5840-podglad-zawartosci-partycji-przeniesienie-danych-kiedy-system-padl/

edit2: Dysk już do mnie dotarł, siódemka postawiona na nowo. Dzięki wszystkim za rady, i polecam ten poradnik. Pozdrawiam

 

Edytowane przez D4rk0
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...