Skocz do zawartości

Opinia - pierwszy film.


Recommended Posts

Muzyka się nie nadaje kompletnie.

Druga sprawa to kamera - użyj statywu - KONIECZNIE!

Po trzecie zmień tytuł filmu i poproś kogoś kto zna angielski o pomoc - "Replacement replace cooling laptop DELL E6500."

Ostatnia sprawa to otoczenie, wygląda to jakbyś naprawiał laptopa u babci na stole.

Edytowane przez pulkownik
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@pulkownik - Muzyka też mi nie pasuje ale nie mam żadnego pomysłu wstawiałem chyba z 20 utworów. Na statywie chętnie bym postawił ale widział ktoś uchwyt na telefon? Tytuł bez 'replace" będzie ok? Jeśli chodzi o otoczenie to nie mam wyboru + tam jest najlepsze światło. 

@worm - Dlaczego ja na to nie wpadłem...

Link to post
Share on other sites

Jak zauważyłem strzałki z Camtasia Studio, dla lepszego pokazania powinieneś "pauzować film w czasie strzałek", aby to zrobić wystarczy kliknąć na dany klip lub je pociąć na mniejsze kawalki i użyć opcji "Extend Frame" skrót "E". No i ta muzyka kompletnie nie pasująca, odkręcanie śróbek możesz również przyśpieszyć opcją Clip Speed. Do bawienia się w obróbce najlepiej dzielić to na części.

Jeżeli muzyke użyłeś ze względu na jakieś inne dźwięki z otoczenia to możesz również oddzielić ścieżki dźwiękowe z filmu. 

 

Co do muzyki to możesz zawsze użyć bezpłatnych. Nawet Youtube ma takie narzędzie, w którym możesz pobrać bezpłatna muzykę w edytorze :)

Edytowane przez Paatrick1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Muzyka to jest ta darmowa z YT właściwie jest tylko po to aby film nie był bez dźwięku. Film jest bardzo pocięty i tak na prawdę to większość jest przyspieszona.

Momenty ze śróbkami można  kilkukrotnie przyśpieszyć. Oczywiście, żeby nie było to nie jest żaden "hejt". Staram się konstruktywnie ocenić twój materiał, aby każdy kolejny był lepszy. Bo jakość nagrania na początku nie jest ważna, najważniejsze jest to że widać, że stara się ktoś to rozwijać i robić lepiej.  Podaję Ci propozycję oczywiście. Osobiście gdybym oglądał to w celu powtórzenia to faktycznie wolałbym, żeby moment strzałek był zatrzymany na chwile, ponieważ sam chciałbym dojrzeć gdzie dokładnie są np śróbki, które muszę wykrecić i chwile pomyśleć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...