Skocz do zawartości

MSI TFIII HD7970 Gwarancja 2 lata,AMD-HD 7970,Bloki wodne Koolance


Recommended Posts

Jak pisałem w opisie MSI dopuszcza zmianę pasty termoprzewodzącej,a trudno to zrobić bez ściągania chłodzenia.

Plomby na karcie są tak i tak.

Poczytaj tu:

https://m.facebook.com/tinytomlogan/posts/10153906847225085?comment_id=47273707&offset=0&total_comments=12


Update: dla wszystkich "ekspertów"

Dzwoniłem do sklepu w którym była kupiona karta.

Jest 34 miesiące od daty zakupu.

Czyli nie całe 2 lata.

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Interesujące. Źródło facebook... Ciekawe czemu tam zamieszczają takie informacje a nie w warunkach gwarancji. Bo tu już nie jest tak słodko.

 

A tu masz warunki gwarancji a szczególnie ciekawy punkt 3.

http://pl.msi.com/page/warranty/#w-vga

 

Warranty Exclusions

The following circumstances excluded from warranty coverage

  1. Product damage caused by catastrophes, thunder stroke, faulty electric power and environmental factors.
  2. Defacing of product labeling (label alterations and falsifying, serial number missing, serial number no longer discernible, serial number invalid). All serial numbers are recorded and tracked for warranty purposes
  3. Unauthorized changes of non MSI parts, modifications or alterations , parts removal in or to the products
  4. Damage caused by operator error or operator fails to comply user manual instruction, such as, but not limited to improper storage resulting in product get wet, corrosion, fell off, squeezed or exposed to inadequate temperature/humid environment.
  5. Internal or external consumable items of the product itself such as battery, earphone, etc
  6. Accessories or packing material such as boxes, user manual ,etc
Edytowane przez mulator
Link to post
Share on other sites

Nie masz nic innego do roboty jak zaśmiecanie tego tematu?

Każdy umie sobie wejść na tą stronę i to sobie przeczytać,ta treść nie zmieniła się tam od 4 lat,pamiętam bo sprawdzałem jak miałem msi gtx 670(mieli trochę inną oprawę graficzną).

To co ja dodałem to trochę nowsze wieści.Jak pisałem to plomba jest w całości więc ta cała dyskusja nie ma sensu.


Ostatnie 5 godzin.MSI HD7970

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...