Skocz do zawartości

Wyświetlacz na obudowe komputera


Recommended Posts

Witam. NIe znalazłem odpowiedzi na forum wiec zakladam nowy temat.

Potrzebuje wyświetlacza na obudowe komputera na którym widzałbym temperatury podzespołów ( nie musi mieć wbudowanego kontrolera obrotów). Widzialem takie wyświetlacze do których instalowało sie sterowniki na komputerze stąd na wyświetlaczu były wyświetlane dokładne temperatury mierzone przez system a nie przez czujniki ( własnie takich paneli poszukuje do których instaluje sie sterowniki a nie że montuje czujniki, nie chce mi sie z tym bawić) Znacie takie wyswietlacze które pasują do moich wymagań? Dzięki z góry za pomoc  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Wiem, klawiaturę Logitecha sobie kup, tą z wyświetlaczem, tam zdaje się była opcja wyświetlania temperatur podzespołów

G19

http://img.techpowerup.org/090721/DSC01096.jpg

 

Chyba jeszcze od Razera była z wyświetlaczem...

Tak. W  Razer DeathStalker Ultimate jest wyświetlacz, tylko nie wiem czy wyświetla temperatury, ale pewnie tak :D

 

wyświetla

http://cdn.overclock.net/0/0b/900x900px-LL-0b04f16c_2013-12-1519.42.26.jpeg

Edytowane przez jacekgothic
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No trudno. A tak bez zakładania nowego tematu mam jeszcze jedno pytanie. Widziałem kiedyś ze temperatury podzespołów byly wyswietlane w trakcie gry czyli w tzw OSD. Probowalem tego ale wszystkie poradniki sa zazwyczaj z 2012 roku gdzie uzywa sie starej wersji Msi afterburnera. Próbowalem tego sposobu ale nie dzialal nie wiem czy to przez Windowsa 8.1 czy to przez coś innego. Jest na to jakis sposob? Nowe wersje afterburnera juz tego nie obsluguja a chce miec jakis podglad na to czy mi sie cos w obudowie nie gotuje  :D

Link to post
Share on other sites

Mam G19 z ustawionymi zegarami w Aida64. Patrzę na to raz na chiński rok. Ot bajer.

 

Jedyne co jest przydatne to zegarek gdy trzeba na drugi dzień rano wstać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od tego jest MSI Afterburner

 

No własnie w tym problem ze nowe wersje nie wspieraja wyswietlania w czasie gry a stare maja problemy z win 8.1 a przynajmniej u mnie. 

 

 

Na monitorze nie ale zawsze możesz na chwilkę zminimalizować grę i zobaczyć jakie były max temperatury.

 

No i wlasnie dlatego ze musze minimalizowac gre poszukuje takiego wyswietlacza lub sposobu na wyswietlanie w trakcie gry.

Link to post
Share on other sites

 

 

ale zawsze możesz na chwilkę zminimalizować grę

 

Niestety, ale niektóre gry po takim zabiegu i powrocie do pełnego ekranu lubią się sypać :/

Po za tym nie wyobrażam sobie minimalizowania podczas dynamicznych rozgrywek online.

 

Osobiście rozwiązałem ten problem już dawno temu, mam dwa monitory :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety, ale niektóre gry po takim zabiegu i powrocie do pełnego ekranu lubią się sypać :/

Po za tym nie wyobrażam sobie minimalizowania podczas dynamicznych rozgrywek online.

 

Osobiście rozwiązałem ten problem już dawno temu, mam dwa monitory :D

a nom niestety potrafia sie  sypac  :/  ale drugi monitor niestety odpada

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...