Skocz do zawartości

Kontakt z supportem microsoftu - adres e-mail


Recommended Posts

Witam

 

I na wstępie zaznaczę, że ledwo powstrzymuję się od wywalenia steku wyzwisk w tym poście. Właśnie znienawidziłem Microsoft, zresztą nie po raz pierwszy, ale support tej firmy to po prostu jakieś czyste g**no. 

 

Czy oprócz irytującej sieci zapętleń do ZUPEŁNIE BEZUŻYTECZNYCH I JESZCZE BARDZIEJ WKURZAJĄCYCH PYTAŃ FAQ oraz RÓWNIE BEZUŻYTECZNEJ PLATFORMY ANSWER DESK, KTÓRA WISI MI MAJĄTEK ZA CZEKANIE W KOLEJKACH DZWONIĄCYCH TAM MAS OSÓB ta denna firma ma jakikolwiek mailowy kontakt z supportem? Przepraszam za swoje wzburzenie, ale najchętniej wyżyłbym sie na jakimś zapewne w ogóle nie przeszkolonym pracowniku tej firmy. Strona supportu to jakaś kpina, sieć zapętleń co chwilę wyrzucająca w to samo miejsce, a support w wypadku niektórych produktów to pic na wodę, o czym już raz niestety miałem okazję się przekonać. Ta firma w przypadku niektórych produktów niestety nie prowadzi wsparcia na Polskę, zagraniczni konsultanci przekierowują na teren polski, podając niby odpowiednie linki, żeby się skontaktować przez nie z Polskim supportem bo oni nie wiedzą co i jak u nas, a kończy się to na tym, że moja kolejna wiadomości i tak trafiła do kogoś z zagranicy.

 

Czy zatem ktoś zna może magiczny mail do jakiegokolwiek polskiego wsparcia technicznego firmy Microsoft i poda mi go, zanim własnym laptopem zrobię krzywdę któremuś z pracowników tej wspaniałej firmy? Byłbym wdzięczny

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...