Skocz do zawartości

Recommended Posts

Generalnie można złożyć na tym całkiem fajny zestaw, płyta powinna nawet wystarczyć na jakiś lekki overclocking bo ten FX nie jest najbardziej prądożerny. Koszt nowych tych podzespołów to jakieś 700zł więc cena całkiem dobra. Zaraz ktoś pewnie wyskoczy że to przecież amd a fe!, jednak nie sądzę żebyś znalazł coś lepszego na częściach intela za te pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Również uważam, że za 400zł to dobra cena za ten komplet. Płyta mogłaby być lepsza do tego procesora bo za bardzo go na niej nie podkręcisz ale ogólnie ujdzie.

 

W zasadzie na samej odsprzedaży tych elementów z osobna można by zarobić, ale widzę ten zestaw na allegro, poczytaj opinie o sprzedającym.

Nie warto ryzykować.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

4.5 nie poleci ? w sumie nie wiem czy to wypali bo gość nie wstawił zdjęć płyty i procesora tylko wstawił jakieś fotki z internetu napisałem mu żeby chociaż zrobił fotkę w obudowie(mówił że sprzęt obecnie działa w kompie) płyty z mała karteczką koło kompa z jego nickiem z allegro wtedy mogę zakupić bez problemu 

Link to post
Share on other sites

hmmm.. może dziwne pytanie ale mam obecnie q6600 OC 3,600 czy ten FX-6300 będzie wydajniejszy na swoim Stock ?

pewnie będę sprzedawał swój stary zestaw niedługo pewnie sprzedam swój stary zestaw za ile mógłbym sprzedać wszystko ?

Asus P5QL-E q6600 G0  4GB geil 1066 ? 

Link to post
Share on other sites

W sprzedaży przez Internet jeśli towar nie jest obijety gwarancją producenta to obowiązuje rękojmia. Wynika to z ustawy. Rękojmia na sprzedaż internetową nie obowiązuje gdy obierzemy towar osobiście.

 

Ludzie wy nie znacie swoich praw...

Link to post
Share on other sites

Teraz nie chce mi się szukać samej ustawy ale w obecnej formie ujednolicili przedsiębiorcę i osobę prywatną do "sprzedającego" bo w poprzedniej formie ustawy była to furtka do wysyłania ziemniaka. Jedyna różnica to taka że osoba prywatna na Nowy towar nie musi dawać dwu letniej gwarancji alw obowiązuje to 14albo 10dniowa rękojmia a w przypadków komisow samochodowych roczna rękojmia.

Link to post
Share on other sites

To trzeba będzie to znaleźć, by w razie czego mieć się na co powołać ;).

W  każdym razie znalazłem zapis, że można rękojmię "rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć" i przykładowo dodając w opisie na allegro odpowiedni zapis, kupujący może nam naskoczyć a my nie musimy się zgadzać na zwrot, jeśli jakaś niedogodność/usterka była wymieniona w opisie przedmiotu który kupił. Także tutaj zbyt kolorowo nie jest ale jakieś tam prawa mamy.

Link to post
Share on other sites

Wyłączyć rekojmie możesz wyłączyć tylko wtedy gdy wiadomo że przedmiot jest uszkodzony. Ograniczyć gdy ma wady i są one wymienione w opisie (opisane usterki nie podlegają rękojmi).

 

Rozszerzyć wiadomo - dobra wolą sprzedającego.

 

26 grudnia zmieniły się głównie prawa co do gwarancji i dotyczy sprzedaży ogólnej a nie tylko internetowej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...