Skocz do zawartości

Wyprzedaż habahaba


Recommended Posts

Jakis frajer z kompleksami cie podkablowal no trudno. Szkoda nam go. Napisz tylko na jakiej podstawie usuneli ci te aukcje? Bo ja takiej nie widze. Koszty wysylki ustawiasz wg wlasnego uznania i tyle. Poinformuj mnie/nas jaka bedzie odpowiedz allegro

 

EDIT: Ogolnie to widze sporo ostatnio sie porobilo trolli na jednym i drugim forum. Mam pewne podejrzenia ze to jedna osoba bo przed jej pojawieniem sie na forach nie bylo wszedzie takiego syfu (zeby byla jasnosc ta osoba sama sprzedaje dosc czesto)

Raczej za koszty wysyłki usunęli

Link to post
Share on other sites

Szkoda mi polaczków. cena przesyłki jak najbardziej odpowiednia.

 

Proszę już nie komentować cen przesyłek, tak jak pisałem nie są zawyżone po to bym na nich zarobiła ale żeby klient przed zakupem skontaktował się ze mną.

Popraw bo źle się czyta :)

Link to post
Share on other sites

ponieważ ustanowione w opisie koszty przesyłki były zawyżone. Prosimy pamiętać, że koszt wysyłki powinien obejmować jedynie rzeczywistą cenę za dostarczenie towaru bezpośrednio z poczty do adresata, w zależności od aktualnie obowiązujących cenników firm pocztowych i kurierskich. Odbiór osobisty musi być darmowy.

 

ponieważ w opisie umieszczona była informacja o możliwości sprzedaży poza Allegro lub zachęcająca do ustalenia ceny przedmiotu poza licytacją.

 

ponieważ w opisie umieszczona była informacja, że przedmiot oferowany jest również w innych mediach. Prosimy mieć na uwadze, że niedozwolone jest zamieszczanie informacji o możliwości sprzedaży towaru poza Allegro w żadnej formie, w tym oświadczeń typu: "dałem ogłoszenie w innych mediach", "sprzedaję także w moim sklepie", "sprzedaję również w innych źródłach".

 

​Dostałem takie trzy wyjaśnienia…

 

Pierwsze jak dla mnie bez sensu, koszty wysyłki pocztą polska paczka24 + ubezpieczenie + ostrożnie to około 25 zł. W odpowiedzi wysłałem im screena z cennikiem.

 

Drugiej też nie rozumiem, w aukcji nigdzie nie napisałem o takiej możliwości w sposób bezpośredni, sprytnie zacytowałem ich regulamin, ale to w żaden sposób nie informowało o możliwości negocjacji ceny, wręcz przeciwnie. Poprosiłem o wyjaśnienia.

 

Trzecie kompletnie bez sensu, w opisie aukcji nie pisałem o sprzedaży w innych mediach, no chyba, że jakiś frajer podesłał link, ale to też bez sensu bo przecież równie dobrze mogłem się za kogoś podszyć i wstawiać linki jego aukcji, a potem sam je zgłaszać żeby komuś zrobić na złość.

Link to post
Share on other sites

Wystaw to jeszcze raz, allegro i ich ostrzeżenia. Kiedyś sprzedawalem jakieś starsze GPU facet chciał koniecznie przez allegro ale nie chciał dopłacić prowizji. Wiec karta kosztowała 10zl a przesyłka kilkaset :-P

I tez dostałem ostrzeżenie i można je sobie od razu przenieść do kosza w mailu.

Link to post
Share on other sites
dostałem ostrzeżenie i można je sobie od razu przenieść do kosza w mailu

haha dokładnie, ja dostalem kiedys ostrzezenie za to ze wzialem zdjecie dysku z internetu, jakis facet myslal ze to realne foto mimo ze byla tam nazwa portalu (znak wodny)

i sie okazalo ze dysk ktory sprzedawalem byl innej rewizji, a on chcial akurat z tej rewizji co bylo na tym zdjeciu podgladowym, mimo ze dyski byly w sumie identyczne

 

ale od teraz zawsze robie real foto i dokladnie pisze model i wszystkie dane, zeby mi znowu ktos takiego czegos nie zarzucil 

 

//Przepraszam za offtop, tak mi sie powiązana z tematem historyjka przypomniała.

Edytowane przez PILOT83
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...