Skocz do zawartości

Podpisz petycję !!!


Recommended Posts

Waszek nikt cie nie zmusza do podpisywania...tylko ty nie potrafisz rozróżniać znęcania i barbarzyństwa nad "humanitarnym zabijaniem zwierząt rzeźnych" !!!<br><br>Twoim zdaniem w polsce nie ma praktycznie tego problemu ?? BZDURA !! Jasne bo u nas nie jada się psiny !! ale smalec  kaznodziei wyrabia się chyba na każdej wsi !! <br><br>Ludzie o takich poglądach niestety dają przyzwolenie na takie zachowania ale do kościoła chodzi co niedziele....<br>

 

Właśnie pokazałeś, że się nie znasz nie jem smalcu i nic do niego nie mam. Z reszta generalizujesz widocznie nigdy nie byłeś na wsi. Do tego pokazałeś w końcu rogi. Dlatego nie podpiszę petycji, ponieważ samo wstawienie filmu to nie wszystko liczy się także argumentacja, której u Ciebie brak, dodatkowo trochę szacunku dla Polski. Podpisałbym petycję gdybyś wykazał się solidną argumentacją jednak wykazałeś się poziomem wiedzy na poziomie zerówki + widać po twoim nicku zresztą, że nie masz szacunku nawet do islamu rozumiem, też nie lubię islamskich terrorystów, ale trochę szacunku. Do Brevika droga niedaleka.

 

Dodam, że z tym smalcem wyjechałeś jak ks.Natanek z Harrym Potterem.

Edytowane przez waszak
Link to post
Share on other sites

Szczerze nie będę nic podpisywał. Zwierze to zwierze. Pies czy kot czy świnia. U nas zabija się świnie, a u nich psy. Dla nas to dziwne, dla nich też.

Zwierze to zwierze. Niech zabijają je i jedzą ich sprawa. Niedługo zaczniesz zabraniać komuś kupowania procesorów AMD twierdząc, ze u ciebie kupuje się intele, więc AMD to zło.. co za głupota...

Link to post
Share on other sites

Gdyby ta petycja miała sens to by nie zbierał jej przez rok. Ten film co zamieścił to była tylko słabe odwołanie się do naszych emocji. Zresztą z poprzednich postów M_d

widać, że ma jakiś uraz. Jedyny jego atak jesteś ze wsi. Zostawiłbym bym ten wątek w spokoju ta petycja i tak nie ma realnych szans odnieść skutku, a tym czasem czas na krwisty stek.

Link to post
Share on other sites

Waszak -- twój tok rozumowania mnie przeraża a bezdennie głupia płytkość wypowiedzi tym bardziej ... tobie cokolwiek tłumaczyć a tym bardziej argumentować :)) "no nie rozśmieszaj mnie" to jak walenie głową w mur :sciana: ... "dla każdego mądrego,wrażliwego z odrobiną rozumu człowieka jakakolwiek argumentacja jest nie potrzebna"

 

 

 

<br><br><br>Prośba do administratora jak i moderatora tego wątku proszę o usunięcie postów waszaka bo robi śmietnik<br>

Edytowane przez Mohamedddd
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Takie coś jest chore ludzi,którzy to robią są niespełna rozumu i tyle.Oczywiście mój podpis poleciał,nienawidzę czegoś takiego.Jeśli już coś takiego robią to niech to robią humanitarnie ,chodź w ogóle nie powinni tego robić ,jak można zabić psa i go zjeść ????Chore to:(

Link to post
Share on other sites

Ja :cenzura: Jakby ktoś mi moją Lusię tak potraktował to bym go chyba poddał najwymyślniejszym torturom :[

 

Co do podejścia do sprawy- my się do świń/krów nie przywiązujemy. Wychowajcie jednak psa od szczeniaka to wtedy zrozumiecie.

 

W kwestii samej petycji- co kraj o obyczaj, także rząd. Ten w Chinach czy innym kraju azjatyckim ma gdzieś poglądy reszty świata i nie zmieni prawa, praktyk powszechnych w tym kraju.

 

Rozumiem, że temat jest w słusznej sprawie (jak wspomniałem wcześniej sam mam psa) jednak myślę, że najlepiej będzie go zamknąć. Każdy wyraził swoje zdanie i myślę, że dalsza dyskusja jest bez celowa.

Link to post
Share on other sites

Ja to sobie wogóle nie mogę wyobrazić jak coś takiego można robić, rozstrzelać tych chińczyków w biały dzień. Sam mam psa od szczeniaka i jeśli ktoś by mu coś takiego zrobił to strach pomyśleć co bym temu komuś zrobił... :[

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...