Skocz do zawartości

Pochwal się, co masz na pulpicie!


Recommended Posts

U mnie spokojniej niż w niejednym kościele :D  :D 

 

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-15-18-56.png

1 minutę temu, BlackCoffe napisał:

:P

 

W ramach anegdoty powiem, że młodzież ma kłopoty z obsługą nawet Windowsa XP, a brak portu USB powoduje u nich prawie, że zawał :rotfl:

Wiesz ja też już niedługo będzie z 8 lat jak napędu w komputerze nie widziałem i nie używałem więc się im nie dziwie, wkodncu 21 wiek :P 

 

Ja kiedyś poszedłem do jednej z gimnazjum jeszcze wtedy kolega kończył lekcje informatyki i mieliśmy iść pogadać tez mówił jaka to młodzież z informatyki to ja wykrzesałem dyskietkę 1.44MB wchodzę i się pytam gdzie byście to wsadzili w komputer? Myślą, myślą, myślą. Jedna się wyrywa, że trzeba by napęd na to. Mówię brawo, ale co to jest?

 

To już był problem :P Na to ja, że jak rodzice was planowali, albo jeszcze szukali siebie to na takim czymś, zwanym dyskietką były gry i programy. :P 

Kolega na to, to może mnie zastąpisz bo dzieciakom się podoba twój sposób opowiadania, a ja mu an to, że nie będę ci odbierał tego zaszczytu :P 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ja w zeszłą środę siałam postrach dyskietką :D komp z win 98 (i brakiem USB) postanowił przestać dogadywać się z drukarką i młodzież nie miała jak wydrukować sobie wykresu z programu od DSC. Walczyłam, ale wzajemny foch sprzętów był większy i powiedziałam, że trzeba będzie dane zgrać na dyskietkę. Takiego przerażenia dawno nie widziałam :D Przy okazji tego samego kompa przyszło mi indywiduum i mówi, że komp nie widzi pendrive'a. Ja zdziwiona idę i widzę, że dziecię wsadziło pena do gniazda LAN :facepalm:Nie wiem jak się im to udało.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, Arnold napisał:

Nie widzę w twojej Stopce żadnego Acera tylko Asus z Win 10 i Dell z Androidem.

Przecież jest pozycja PC 3, jak nie widzisz to ją skopiuję poniżej:

PC 3: Acer Aspire E1-530, Pentium 2117U 1,8 GHz 2R 2W, integra Intel HD Graphics 2500, 8 GB DDR3, SSD SATA 256 GB, Linux Zorin 16.2, zasilacz 40 W

 

Jak by co to kopiuję całą stopkę:

PC 1: Asus Tuf Gaming F15 FX506HEB-HN153T, i5-11400H 2,7 GHz-4,5GHz 6R 12W, RTX 3050 Ti, 16 GB DDR4 3200 MHz, SSD NVME 512 GB, Windows 10 Home, zasilacz Asus 180 W

PC 2: Dell Latitude E5430, i3 2350M 2,3 GHz 2R 4W, integra Intel HD Graphics 3000, 4 GB DDR3, SSD SATA 120 GB, Prime OS 2.1.3 ( Android11 ), zasilacz Dell 65 W

PC 3: Acer Aspire E1-530, Pentium 2117U 1,8 GHz 2R 2W, integra Intel HD Graphics 2500, 8 GB DDR3, SSD SATA 256 GB, Linux Zorin 16.2, zasilacz 40 W

Tablet: Lenovo tab4 10, 4x 1,4 GHz, 2 GB RAM, dysk 16 GB, Android 8.1, ekran 10 cali

Telefon: Nokia 6300, KaiOS 2.5.4, 512 MB RAM, dysk 4 GB, LTE, (hotspot) Wi-Fi

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.11.2022 o 20:43, Chomik Tomek napisał:

 

 

2 minuty temu, ALF napisał:

Ewidentnie Osoba jest uzależniona od dobrej kawusi :wariat:

Bez kofeiny nie mogę funkcjonować , od rana - dla mnie dzień zaczyna się 0 3:20 a kończy koło 20, tak więc bez kawy było by ciężko. 

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Arnold napisał:

Mój okulista mówił, że nadmiar różowego wypala spojówki

Nie zna się, ja bardzo lubię różowy , nawet kurtkę zimową mam w tym kolorze. Różowe okulary i jazda. 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, karai napisał:

Nie zna się, ja bardzo lubię różowy , nawet kurtkę zimową mam w tym kolorze. Różowe okulary i jazda. 

Przynajmiej ciebie widać na przejściu bo większość na czarnlub granatowo i gdzieniegdzie zlewają sie w nocy z  asfaltem jak kameleon :P

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Arnold napisał:
4 minuty temu, karai napisał:

Nie zna się, ja bardzo lubię różowy , nawet kurtkę zimową mam w tym kolorze. Różowe okulary i jazda. 

Przynajmiej ciebie widać na przejściu bo większość na czarnlub granatowo i gdzieniegdzie zlewają sie w nocy z  asfaltem jak kameleon

Dwa w jednym kurtka i kamizelka odblaskowa - to jest taki neonowy róż. 

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, LuziQ napisał:
2 godziny temu, Arnold napisał:

Mój okulista mówił, że nadmiar różowego wypala spojówki :P

 

Co niby jest złego w różu? o.0

Widać , że się nie zna. Fajnie by było by nick też był różowy. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...