Skocz do zawartości

Grafika do 900zł.


Recommended Posts

Cześć.

Od jakiegoś czasu przymierzałem się do kupna grafiki do nowego kompa. Pierwotnie to miało być GTX 970, ale po dogłębnej analizie stwierdziłem, że po prostu nie stać mnie na grafie w ultra :D Proponujecie coś wydajnego do grania w HIGH w obecne gry? Podam kilka tytułów dla przykładu: Dying Light, Evolve, GTA5, Wiedźmin 3. Obecnie grałem nawet na low, czasami przy 15-20fpsach, więc nie muszę mieć w każdej grze ustawień ultra i 60fps, zwłaszcza że coraz mniej widać różnice między ultra a high. Boże, ale leję wodę. Do rzeczy:
Rozdziałka: 1920x1080
Zasilacz: BeQuiet 600W

Proc: i5 4690k

Buda: Fractal R5
Dodam, że cenie sobie ciszę, ale w tej budzie można chyba trochę zluzować, bo fabrycznie wyciszona. Preferuję nową ze sklepu niż używkę. Budżet mogę ostatecznie lekko nagiąć do 1000zł.

Link to post
Share on other sites

Tylko zauwazcie ze jak popatrzycie juz na wymaganie zalecane przez producentow w grach na kartach AMD tam juz macie r9 290.

 

kwestia czasu jak r9 280x zacznie niedomagac,dlatego autorze poluj na r9 290 uzywka na gwarancjii za 1 tysiac ,mniejszy strach jak te gry beda chodzic w 2015/16 r.,ew zaczekaj do Maja na nowe Radeony jak ci sie nie spieszy.

Edytowane przez kuba223
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko zauwazcie ze jak popatrzycie juz na wymaganie zalecane przez producentow w grach na kartach AMD tam juz macie r9 290.

 

No i GTX 760 od zielonych. Tym wymaganiom nie można ufać, potrafią pokazać że GTX 760 jest na równi z R9 290. 

Link to post
Share on other sites

No i GTX 760 od zielonych. Tym wymaganiom nie można ufać, potrafią pokazać że GTX 760 jest na równi z R9 290. 

 

Moze nie tyle na rowni,ile Nivida "wykupuje" optymalizacje pod swoje karty i to stad,walka jest nierówna.Bo karty od AMD wale nie byly by słabsze gdyby nie te wszytskie "cuda " od Nvidii w grach.

 

 

Zresztą filmik reklamujacy Nvidie jak macie intro po właczeniu gier mowi sam za siebie

 

Jaka karte ma Wiesiek 3 w zalecanych? r9 290 i to z 4gb pamieci ,a od Nvdii..duzo slabszego gtx 770 ,tylko z 2 gb pamieci..Na jakich kartach gra bedzie lepiej chodzila?No wlasnie,z Battieflield   Hardline to samo.

 

takze jak brac do gier cos od AMD ... to juz r9 290....

Edytowane przez kuba223
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie nie lubię kupować używek, bo to loteria. Zdarzają się porządni ludzie, a czasami naciągacze. Nie wiem czy kupić nówkę r9 280 ew. 280x czy się prześlizgać do maja. W sumie nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że moja stara karta nie obsługuje dx11, a gry w które chciałbym pograć właśnie ten dx obsługują.

Link to post
Share on other sites

Kolega wychaczyl na drolegro r9 290 od gigabyte za ok 1000.Karta była wymieniana na gwarancji ale klient odmówił odbioru i zarzadal zwrotu gotówki więc panowie z agito wystawili kartę na aukcji.Karta sprawna w 100% tylko bez oryginalnego opakowania i dodatków.Warto poszukać czy nie ma podobnej aukcji

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...