Skocz do zawartości

SONY Xperia SP, stan idealny, rok gwarancji, gratisy


Recommended Posts

Podaj link. A telefon sprzedany, więc uważam, że doba jak na taką kosmiczną cenę to świetny wynik. 


Do 500zł są głównie:
- simlock orange
- komisowe dziadostwo

- refurbished

 

Naprawdę, bardzo jestem ciekawy tego 389zł za telefon z pewnego źródła z 24-miesięczną gwarancją. Z resztą tak jak mówię, długo nie czekałem na chętnego.


-------------
Jeśli mówisz o tym:

http://allegro.pl/sony-xperia-sp-8mpix-1gb-ram-24-mies-gw-pl-i5076275167.html

to oczywiście sa to odnawiane telefony, pewnie z Chin. I powodzenia z tymi serwisowymi gwarancjami. Niektórzy ludzie po prostu wolą coś sprawdzonego.

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites

No to spójrz na to co jest na allegro - jest tak jak mówię, głównie orange, albo refurbished. A jeśli dołożyć do tego fakt, że komuś pasuje lokalizacja to klient gotowy :D

 

A poza tym mega ważny jest opis i zdjęcia. Czy w mojej aukcji brakuje jakiegokolwiek szczegółu? Śmiać mi się chce gdy cały opis to jest coś w stylu "sprzedam telefon, gwarancja producenta" i dosłownie nic więcej i brak nawet kontaktu. Ja olewam takie aukcje, nie dziwię się, że nikt na nich nie kupuje.


----------
A niektórzy zdają sobie sprawę, że np. fakturą vat-marża z komisu to sobie można najwyżej tyłek podetrzeć, a nie zrealizować gwarancję (chyba, że akurat serwisant przymknie oko) i ważny jest prawdziwy dowód zakupu.


-----------------

http://i.imgur.com/dRMporH.jpg?1

 

Łyso?  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...