Skocz do zawartości

Zawieszanie się komputera


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z komputerem od soboty. Podczas korzystania pc się zawiesza ( brak reakcji na przyciski alt+ctrl+del) i nie można nic z tym zrobić. Zawiesza się raz dziennie i to najczęściej przy korzystaniu z google chrome. Sprzęt jakim dysponuje to

 

i5 4690k

r9 290

Seagate 1TB

Msi z97 g43

Cooler Master G550

Link to post
Share on other sites

No i masz babko placek. Kurde szkoda że tak nie wiele informacji o konkretnym przypadku bo nikt nie jest wróżkiem. To raczej wedłóg mnie nie jest usterka procesora. Pamięci sprawdz komendą : mdsched ( jeśli używasz windowsa 7 bo nie wiem czy to działa pod innymi wersjami systemu ) wpisz w pasku wyszukaj i kliknij na sprawdzanie podczas restartu systemu komputera. Grafika raczej też nie powinna być wina. Zakładam że system stawiałeś na nowo i nadal to samo, więc najszybciej będzie walnąć podmiankę na bardzo dobry zasilacz. Jak to nie pomoże a karta została przetestowana u dobrego kolegi pewnie  przyczyną jest... Tak płyta główna. Ehh wszystko mogło ulec małej usterce ale dojście przyczyny wymaga troszkę zachodu. Jak już coś uda ci się sprawdzić i przetestować napisz, może uda mi się trafić w przyczynę usterki. Pozdrawiam i szybkiego zdiagnozowania usterki życzę

Link to post
Share on other sites

Podgląd zdarzeń sprawdź, z niego można się bardzo dużo dowiedzieć.

Nazwa aplikacji powodującej błąd: igfxCUIService.exe, wersja: 6.15.10.3960, sygnatura czasowa: 0x54299ab0
Nazwa modułu powodującego błąd: igfxCUIService.exe, wersja: 6.15.10.3960, sygnatura czasowa: 0x54299ab0
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000000012bb8
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x1fc
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d0463226ecaf75
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Windows\system32\igfxCUIService.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Windows\system32\igfxCUIService.exe
Identyfikator raportu: 6e98ca9f-b225-11e4-82c0-448a5ba0776f
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
 
To mi pokazało

No i masz babko placek. Kurde szkoda że tak nie wiele informacji o konkretnym przypadku bo nikt nie jest wróżkiem. To raczej wedłóg mnie nie jest usterka procesora. Pamięci sprawdz komendą : mdsched ( jeśli używasz windowsa 7 bo nie wiem czy to działa pod innymi wersjami systemu ) wpisz w pasku wyszukaj i kliknij na sprawdzanie podczas restartu systemu komputera. Grafika raczej też nie powinna być wina. Zakładam że system stawiałeś na nowo i nadal to samo, więc najszybciej będzie walnąć podmiankę na bardzo dobry zasilacz. Jak to nie pomoże a karta została przetestowana u dobrego kolegi pewnie  przyczyną jest... Tak płyta główna. Ehh wszystko mogło ulec małej usterce ale dojście przyczyny wymaga troszkę zachodu. Jak już coś uda ci się sprawdzić i przetestować napisz, może uda mi się trafić w przyczynę usterki. Pozdrawiam i szybkiego zdiagnozowania usterki życzę

Zasilacz jest bardzo dobry jak na ten komputer. System stoi od początku komputera czyli od listopada. W grach nie widze zmian by karta nie wyrabiała czy by wyskakiwały błędy. Ram jest cały bo zrobiłem test.

Dysk lub ram. Jakie temperatury?

Dysk temperatury w granicach 26-27 stopni. Tak jak również inne podzespoły mają w porządku.

Edytowane przez Tome133
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...