Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Budżet :~200zł (jeżeli warto, to do 300 max)

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem):słuchawki

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): gry, muzyka, filmy (głównie gry i muzyka)

Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): Fiio E10 Olympus
Oczekiwania 
(czego oczekujemy od urządzenia): przestrzeni, dobrej jakości dźwięku, który nie jest płaski i "żyletkowaty", ale nie jest zamulony jak w CAL!
Inne (wszelkiej maści pytania)
 

 

Jestem posiadaczem CAL! niestety nierekablowanych (nie linczujcie). Czegoś mi jednak trochę brakuje w tych słuchawkach. Wydaje mi się, że są za bardzo zmulone, tzn. wydaje mi się, że nie mają idealnej charakterystyki do mojego Fiio. Zastanawiałem się nad recablowaniem, ale nie wiem, czy nie lepiej już zainwestować w inne słuchawki, o nieco innej charakterystyce.

 

Potrzebuję słuchawek, które będą trochę bardziej sceniczne, tzn. nie będą takie "zadymione" jak CAL!., ale nie będą też płaskie i bez basu. Słucham głównie rocka/metalu/folk metalu...

Do tego gram troche FPSy (nie maniakalnie), RPG itp. W grach brakuje mi trochę przestrzeni, Fiio przybliża scenę do słuchacza i wydaje mi się, że to potęguje odczucia małej przestrzeni, tym bardziej, że słuchawki zamknięte.

 

Wiem, że Fiio nie jest idealnym wyborem jeśli chodzi o przestrzeń, no ale może udałoby się dobrać jakieś słuchawki, które dobrze się zgrają.

 

Jaka cena? 200 zł+? Jeżeli odczuję różnicę w porównaniu do mojego aktualnego zestawu.

Zastanawiałem się nad SHURE SRH 240, 440, może coś ze śmiesznie tanich superluxów, albo droższych Takstarów.

 

Wiadomo, że każdy ma inne gusta i najlepiej jakbym posłuchał tych słuchawek, zamierzam tak zrobić, ale muszę najpierw wiedzieć, w co mam celować ;)

Edytowane przez Regenerate
Link to post
Share on other sites

według mnie bardzo fajną scenę mają SHR440 i oraz Takstary TS-671 i myślę, że na tych słuchawkach skupiłbym uwagę, a najbardziej na opcji nr.2 .Z FiiO będą się bardzo dobrze zgrywać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...