Skocz do zawartości

Telefon - Smartphone z dużym wyświetlaczem


Recommended Posts

Jak w temacie kupię w dobrej Cenie Smartphone moje wymagania :

Wyświetlacz minimum 4,7 cala najlepiej 5 lub więcej
Pamięć wbudowana minimum 4 gb najlepiej 8 gb
Pamięć ram minimum 1 gb
w miarę dobra bateria
System Operacyjny Android minimum 4,3 najlepiej 4.4 
Procesor tylko 4 rdzenie
Karta graficzna nie mam sprecyzowanej bo ogólnie nie gram w gry na telefonie
wifi i szybki internet
aparat minimum 8 mp

to jeśli chodzi o wnętrze, co do zewnątrz to interesują mnie tylko telefony w stanie bardzo dobrym nie żadne połamane , powycierane , popękane itp, tylko w pełnym komplecie z dokumentami i minimum 1,5 roczną gwarancją - mój budżet to 300 zł , ewentualnie mogę go trochę podwyższyć jeśli będzie warto, oferty proszę na PW. 

Link to post
Share on other sites

Czyli jakaś używka pokroju S3 ale za tą cenę i jeszcze z gwarancją to ciężko będzie chyba że jakiś no name. A taki szczegół czasami 2 rdzenie są wydajniejsze niż te 4 czy 8 :D, następnie szybki internet jak będziesz miał dobrą sieć i zasięg to będziesz miał szybki hehe.

Link to post
Share on other sites

 Może źle się sprecyzowałem nie zależy mi na Samsungu, Sony czy innym cudzie bo wiem że w tej cenie go nie dostanę, tak dokładnie szukam fajnego Chińczyka w dobrej cenie celuje w My Phone, Prestigio itp - itd. byle nie Gocleaver http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/bigsmile.gif

Link to post
Share on other sites

Tak to Polak "urodzony" w Chinach jak GoClever. Ale z tego co słyszałem to lepszy niż GC


Myphone luna się dobrze prezentuje ale jest nowy za 699 z dodatkami na allegro z Komputronika. 

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...