Skocz do zawartości

Gtx 970 : Evga czy MSI


Recommended Posts

Witam,

jakiś czas temu postanowiłem złożyć gamingowy komputer, części zamawiam przez zaprzyjaźniony sklep. Sprzedawca poinformował mnie, że na kartę graficzną od MSI (gtx970) będę musiał jeszcze poczekać, za to na jej miejsce, może mi zaproponować gtx 970 od EVGA.

 

Z początku zależało mi na karcie MSI, ma bardzo dużo pozytywnych komentarzy, a o EVGA trudno cokolwiek znaleźć :/

 

Jest między nimi jakaś zauważalna różnica? W końcu obie to gtx 970 od nvidii. Czy może jednak lepiej poczekać na wersje od MSI?? Pooomocy :D

Link to post
Share on other sites

MSI ma najcichsze i jedno z najbardziej wydajnych autorskich chłodzeń i do tego tryb pół pasywny (bez obciążenia karty, wentylatory nie pracują). Taktowania podobne, tu raczej nie ma co patrzeć zawsze można zrobić OC.

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj odebrałem nowiutką MSI gtx970 Gaming 4G  i jestem bardzo zadowolony .

Karka cicha , pół pasywne chłodzenie sprawdza się znakomicie. Cewki nie piszczą . Sprzedawca w x-kom zapewniał mnie że jeszcze nie mili żadnych zwrotów tego modelu z piszczącymi cewkami.

Link to post
Share on other sites

 

 

Sprzedawca w x-kom zapewniał mnie że jeszcze nie mili żadnych zwrotów tego modelu z piszczącymi cewkami.

Jeśli to prawda, to tylko dlatego, że ludziom nie chcę się zwracać kart. Większość GTX-ów 970 piszczy, a Tobie akurat trafiła się dobra sztuka ;) 

Link to post
Share on other sites

Być może . Ale również wymieniał mi z nazwy karty które właśnie najczęściej są reklamowane właśnie z uwagi na cewki , chociaż w zasadzie mógł by tego nie robić będąc sprzedawcą . Akurat tego konkretnego modelu jeszcze nikt u nich nie zareklamował ,(a sprzedaje się ich dużo ) inne niestety tak. Może mam farta ?  , nie wiem :P

Edytowane przez StrikeForce
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...