Skocz do zawartości

Msi R6950, DVD-Rom, płyta główna, chlodzenie do procesora, PS3


Recommended Posts

Witam, do sprzedania posiadam:
Od razu uprzedzam, że ceny które podałem są tylko po to żeby były ponieważ, nie chcę zaśmiecać działu wyceny a jak ktoś będzie chciał to kupić to raczej będzie zorientowany ile chce za to zapłacić.

1. MSI Radeon HD6950 - Wysiadły w nim wiatraczki, jeden w ogóle się nie kręci, drugi jakby chciał a nie mógł. Karta osiąga temeraturę przy wlączonym samym pulpicie do 100stopni. Przy włącznym np. Heroes of the storm działa 3min i pc out.
Do karty posiadam pudełko, i jakieś inne pierdy dołączone do karty przy zakupie. Nie pisze ceny bo wyjątkowa sytuacja i nie mam bladego pojęcia ile za nią wziąć.

2. DVD Rom LG (informacje o modelu itd na zdjęciu) - załóżmy 100zł, ale czekam na offerty.

3.Płyta główna Gigabyte GA-P35-DS3L 50zł - czekam na oferty

4. Chłodzenie na procesor, którego używałem do tej pory pokazany na zdjęciu - 20zł ?

5. PS3 - Kupione i używane do grania tylko i wylącznie w jedną gre a mianowicie GTA 5 jakiś mieśiąc po premierze gry - pograne na niej max 2mc i teraz leży http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif Cały zestaw : konsola, pad, kabele, pudełko, wszystkie instrukcje, nawet nie odpakowywane. (tutaj jeszcze nie pisze ceny bo wystawię ją również na allegro, ale jeśli jest ktoś zainteresowany również proszę pisać)

Napiszę jeszacze, raz wszystkie ceny które tu podałem są do całkowitej negocjacji, ponieważ nie mam bladego pojęcia nt używanych podzespołach.

Link do albumu ze zdjęćiami : http://imgur.com/a/fTUs4
Pozdrawiam i zapraszam.

PS. Wszystko mogę wystawić na allegro dla bezpieczeństwa. 

 
Link to post
Share on other sites

Nowy napęd DVD ze sklepu, na gwarancji, kosztuje w okolicach 50-60 złotych, nie licz na szczególny zarobek ze sprzedaży, zwłaszcza taki, jak założyłeś. Co do tego Radeona, coś było przy nim majstrowane? Jakieś OC, podmiana biosu, etc.? Jeśli jesteś skłonny ją puścić za 50 złotych, to jestem wstępnie zainteresowany.

Link to post
Share on other sites

12. Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie, wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz tylko i wyłącznie w serwisie allegro.pl. Niezastosowanie się będzie skutkowało usunięciem oferty oraz ostrzeżeniem dla autora ogłoszenia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...