Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam za jakiś czas będe chciał kupić telefon i jest taki problem że nie wiem co wybrać, dostałem takie propozycje :

 

Galaxy i5700

Samsung i5800

Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung Omnia II

Omnia HD

Omnia B7350

Samsung i8510

 

same dotykowe. Myślałem nad LG GT540 oraz SE Aino na allegro nawet są ceny do 800 zeta. Co wybrać z tej listy?

Link to post
Share on other sites

imho Omnia HD bedzie najlepszym wyborem. Duży ekran dotykowy 3,7" i rozdzielczości qHD (640x360 pikseli o formacie wyświetlania 16:9. Ma jeden z najlepszych aparatów wśród telefonów 8Mpix i nagrywanie wideo w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Jest wyjście TV w standardzie HDMI oraz mini-jack 3,5mm. Oferuje także szybki transfer do 7,2Mb/s przy sciaganiu i 5,76Mb/s przy wysyłaniu i jest tez WiFi. Głośniczki stereo grają dosyć głośno i czysto a osadzone są w podobie jak w n73 co można uznać za zalete. Razić może Symbian s60v5 względem innych Omni z Windows Mobile ale przynajmniej nie muli tak strasznie jak w WM co też jest zaletą ale jednak lepiej gdyby dali ją z tym mulącym WM bo symbian troche ogranicza tego fona;/. Jak masz ją do wyboru to bierz i sie nie zastanawiaj :wariat:

Link to post
Share on other sites

mam omnie 2 i jestem bardzo zadowolony z niego. ma wszystko czego mi potrzeba.

filmiki w przyzwoitej rozdzielczości kręci (720x480), 5Mpix aparacik, poza tym Wi-Fi,

GPS który szybko łapie sygnał a i bateria całkiem nieźle trzyma jak na taki dotyk.

no i duży, wyraźny wyświetlacz (800x480) na którym to wszystko się pięknie prezentuje :wariat:

Link to post
Share on other sites

Od omni to nawet lepszy jest i5700... I on jest z w/w najlepszy.

Ale jak możesz dołożyć 50 zł to kup Samsunga Wave.

Ta i wygląda jak zabaweczka dla jakiegoś smarka :roll: , szczególnie wersja biała :cry:, czarna jeszcze jakoś ujdzie... Autorze jeśli chcesz to poczytaj o Omni HD na innych forach i poczytaj recenzje fona :wariat: i wtedy sam zdecyduj.... Z jednym miałeś racje dołóż 50zł na Wave i to bedzie strzał w 10 :co:

Link to post
Share on other sites

może nie jest zła, jest przeciętna oprócz wgranego androida... ma za mały ekran jak na dotykowca tylko 2,55" cienki aparat 5Mpix juz moja 5230 robi lepsze przy dobrym swietle :D szybko sie rysuje ekran jak w każdym telefonie, niemożność wysylania jakichkolwiek plików przez bluetooth(trzeba mieć jakąś aplikacje aby można było wysylać :) ) i jeszcze pare ważnych funkcji z normalnego telefonu. Po prostu gdyby chociaż ekran był 3 calowy to jeszcze by uszedł ale tak to klapa :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...