Skocz do zawartości

Problem z OC


Recommended Posts

Mam 2 pytania. 1. Kupuje WC i chcę mocno podkręcić mojego proca lecz gdy otwieram "mother board information" to mi wyskakuje ogólnie o sprzęcie na płycie a przy MB mi pisze że max speed to 3800Mhz czy to prawda? Nigdzie więcej nie znalazłem takiej informacji moja płyta to Asus P5Q SE . A 2 pytanie dotyczy tego że jak mam 3,3Ghz i 10x330 i chce zmienić na 11x300 co też daje 3,30Ghz to komp się zawiesza po wyjściu z biosu i restart potem mi wyskakuje komunikat że overcloking failed i płyta mi włącza poprzednie ustawienia :? Chodzi o to że mnożnik nie idzie w góre a przecież mam odblokowany i działało to :( Ktoś wie czemu? Może coś źle zmieniam... ale raczej nie bo jak dam na 10 to jest ok :) Chodzi o to że moje pamięci jak daje więcej FSB nie wytrzymują...

Link to post
Share on other sites

Nie moge wlaczyc komputera! Wyskakuje mi error podczas ladowania systemu! obojetnie jak jest ustawianoy bios! Reset biosu robilem 2 razy :( Systemu nowego tez nie moge zainstalowac wyskakuje komunikat ze instalacja przerwana poniewaz system chroni przed uszkodzeniem sprzetu HELP! mam uziemiony komputer a ten z ktorego pisze teraz to jest ok ale gdy podlaczam inny dysk to plyta piszczy ciaglym piskiem a potem reset! Pomozcie nie wiem o co chodzi :)

Link to post
Share on other sites

Resetowałem 2x na standardowych jest to samo! Wydaję mi się że Dysk padł :( Wcale nie wina podkręcania. Jak podłączam do innego kompa ten dysk to nie widzi go i restartuje się znaczy w biosie widzi ale jak cokolwiek z tego dysku to reset :) To chyba dysk ale nie mam jak to sprawdzić bo ten dysk w 2 kompie jest na ATA i nie chce mi iść na moim kompie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...