Skocz do zawartości

ARC Fractal R2 - czy jest jakaś podobna buda w podobnej cenie?


Recommended Posts

Dajmy na to stary jeśli pojechałbyś za granicę i ta buda była by dużo tańsza to nie wszedł byś do sklepu bo byś powiedział (Kiepskie nieznane sklepy haha) Dla mnie to jest głupi tok rozumowania ale ok. :facepalm:

Edytowane przez owoce morza
Link to post
Share on other sites

Kiepskie nieznane sklepy. Preferuje tylko komputronik, proline, x-kom czy salurion.

czlowieku jakbys umieral z glodu i mial obok siebie tylko żabke to tez nie kupilbys tam jedzenia bo preferujesz tylko real i tesco?

zastanow sie troche

i jakbys chcial wiedziec to wiele z tych "nieznanych sklepow" podlega komputronikowi bo on je wykupuje

 

tutaj prosze bardzo masz znany sklep: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=615&g=427157&n=OBUDOWA-FRACTAL-DESIGN-ARC-R2-MIDI-CZARNA&w=c

16 tysiecy opinii wiec chyba ci wystarczy

Link to post
Share on other sites

Net-s.pl to akurat bardzo słaby sklep i po jednym zamówieniu mam ich dosyć do końca życia. Zmarnowane dwa tygodnie i kupa nerwów.

a ja kupiłem w biedronce mleko i było zepsute. Uważam, że to bardzo zły sklep i mam ich dosyć do końca życia.

Nie ma sklepu idealnego i wszystkim zdarzają się wpadki, nawet najlepszym jak [tu wpisz swój ulubiony sklep]

i nie ma najmniejszego sensu ocenianie w ten sposób sklepów

tak samo jak mogę mieć problem z kartą graficzną od Nvidii bo np. wentylator nie działa, to znaczy że Nvidia jest zła i mam już nigdy od nich nic nie kupić?

bezsens

Edytowane przez Adam_Jarzabek
Link to post
Share on other sites

 

 

nie ma najmniejszego sensu ocenianie w ten sposób sklepów

 

Owszem, każdemu sklepowi zdarzają się wpadki, ale nie każdy sklep w taki sposób olewa klientów i nie każdy sklep oferuje towar, którego nie ma prawa sprzedawać na terenie Polski, ponieważ nie ma umowy z dystrybutorem. Nie każdy sklep również oferuje towar wiedząc, że i tak nie jest go w stanie dostarczyć, a gdy po długim czasie się do tego przyznaje, nadal nie wycofuje danego towaru ze swojej "oferty".

Link to post
Share on other sites

Co do NET-S to dodam że ilekroć zdarzało się coś zamawiać (2 może 3 razy) to realizacja zamówienia nigdy nie była krótsza niż tydzień. Produkty nie były za szczególnie wyszukane - głównie kable, przelotki itp (do biura).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...