Skocz do zawartości

Recommended Posts

U znajomego w Pc mam problem bo w grach ma mikroprzycinki płyta m3a770de , x4 635 , fortron 400 , 6870,2x2 gb 1600 i jest to wina albo płyta lub procka bo inne rzeczy testowane w innym komputerze, w cs go są takie sekundowe zatrzymania co jakiś czas , w gta 4 czy na wysokich w full hd czy na niskich w 800x600 są przycinki, w pes 15 nie ma czegoś takiego a w tych 2 są. Gdzieś czytałem że może pomóc podniesienie napięcia na procku, a gdzie indziej aktualizacja biosu płyt głownej. Procek nie kręcony, bd u niego podejrzewam że w piątek i wtedy mógłbym zrobić te 2 rzeczy tyle czy jest to możliwe że to od tego?

 

 

Teraz mi jeszcze powiedzial ze komputer czasami nie wyswietla obrazu jest tylko dzwiek ze system sie uruchamia czyli bardzo mozliwe ze pada karta graficzna?

Edytowane przez kozak245
Link to post
Share on other sites

W niektórych (ostatnich) wersjach systemów windows ,aktualizacje systemowe poprawiają działanie między innymi sterowników kart graficznych. Ich brak nie musi być oczywiście przyczyną tych "przycięć" ale może. Czasem dochodzi się do przyczyny,eliminując wszelkie inne podejrzenia.....

Link to post
Share on other sites

OK dziś będę miał ten komputer i bd wszystko testował na początek wrzucę kartę do swojego komputera i odaple jakieś wymagające gry i też zainstaluje gta 4, jak karta będzie działać ok to przełoże do tamtego kompa mojego procka i bd testował wszystko po kolei.

A podejrzewam najbardziej winę karty ponieważ czasami nie ma obrazu a komputer się normalnie włącza bo słychać dźwięk.


Panowie dziwna sprawa ponieważ u mnie w komputerze karta działa bez błędnie wszystkie testy przechodzi max 78 stopni , gry cod bo 2 ,cs go zamiata ok jak na nią mowa o 6870.

A w jego komputerze to tak raz na jakiś czas przy włączaniu obraz czarny słychać dźwięk włączania PC. I wentylatory na karcie działają na 100 %. Po minimalnym podkręceniu procesora w gta 4 już dużo mnie jest przycinek.

Czy możliwe że jest to wina procesora albo starego biosu płyty głównej?

Proszę o rady bo komputer był składany na używanych częściach i na każdą ma ok tygodnia gwarancji do środy większość i w razie czego mógłbym postarać się zwrócić daną część .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...