Skocz do zawartości

Reklamacja Karty Graficznej w AGITO


Recommended Posts

Jeśli chodzi o kuriera to osoboscie polecam dhl lub gls. W przypadku tego ostatniego jak nadasz w filii to towar będzie na miejscu następnego dnia (niezależnie ile kilometrów paczka jedzie). Pamietaj, żeby dobrze zabezpieczyć przesyłke! Koszty to okolo 18 zł za paczke. 

 

Ja przy reklamacji gpu czekałem okolo 1,5 tygodnia ale to był inny sklep ;/

Link to post
Share on other sites

Tyle, że teraz każdy kurier dosyła następnego dnia. No może nie liczyć takich tworów jak za 10zlotych, kex czy jeszcze jakieś inne wymysły.

 

Ze względów logistycznych połowa firma kurierskich potrzebuje 2 dni żeby paczka doszła z 1 końca Polski na drugi :P

Link to post
Share on other sites

Jak wysyłałem do nich to pisałem w nazwie Centrum Dystrybucyjne Grupy Allegro Magazyn Serwisowy a potem ulicę i resztę danych.

No to widać, co chwilę coś zmieniają z tym, kto ponosi koszt, albo to zależy ile razy wysyłał co i dlaczego. Kto wie jak tam patrzą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam Ponownie reklamacja została przyjęta   Po dokonaniu wstępnej weryfikacji stanu przesłanego produktu, podjęta zostanie decyzja o sposobie rozpatrzenia reklamacji gwarancyjnej. Produkt zostanie skierowany do serwisu producenta lub do importera. Czas realizacji reklamacji uzależniony jest od warunków gwarancji opisanych w karcie gwarancyjnej. W przypadku reklamacji produktu objętego gwarancją Agito, czas realizacji reklamacji jest zgodny z warunkami gwarancji opisanymi w dziale Pomocy sklepu. Po zakończeniu procesu reklamacyjnego, odrębną wiadomością poinformujemy Cię o wysyłce towaru.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz to zrobić poprzez stronę "Kontakt z Biurem Obsługi Klienta". Pamiętaj, by zawsze powoływać się na numer RMA XXXXX. Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.
Za wszelkie utrudnienia związane z brakiem możliwości użytkowania sprzętu w czasie trwania procesu reklamacyjnego, serdecznie przepraszamy.  Ile to w waszym przypadku trwało ? 2 tygodnie ?.

Edytowane przez GoodDayPL
Link to post
Share on other sites

"W przypadku reklamacji produktu objętego gwarancją Agito, czas realizacji reklamacji jest zgodny z warunkami gwarancji opisanymi w dziale Pomocy sklepu." - przeczytaj a dowiesz się ile może trwać. Poza tym może to również zależeć od stanu emocjonalnego osoby przyjmującej produkt w danym dniu....:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...