Skocz do zawartości

Komputer, który się sam włącza ?


Recommended Posts

Witam, mam niedawno kupiony komputer i mam z nim teraz problem, ponieważ wczoraj wyłączyłem komputer poszedłem spać budzę się patrze, a komputer jak by był wcześniej włączony i przeszedł sam w stan hibernacji nikt w nocy nie włączał komputera sam się włączył do stanu hibernacji (nie wiem czy przeszedł od razu w stan uśpienia/hibernacji czy się włączył a potem przeszedł) I dzisiaj znowu wstaje rano a tu komp w takim stanie lampka od włączania miga a swiatełko na górze myszki się świeci. Dodam jeszcze że pierwszy raz mi się to zdarzyło a komputer mam już około miesiąc. Nie wiem czy to jakiś harmanogram się włączył czy co. Proszę o pomoc

Edytowane przez korzeN987
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze automatycznej aktualizacji się nie wyłącza jeśli nie znasz się zbytnio na tym co tam przysyłają a po drugie hibernacja jest złem wcielonym bo komputera nie zostawia się na noc w hibernacji. Służy ona jedynie do pracy w której robisz przerwy  a nie chcesz marnować prądu i swojego skonfigurowanego systemu pod prace. Na dłuższą metę komputer zbiera śmieci w postaci programów które nie są domyślnie uruchamiane przez system i kwiatki jeśli dysk zgubi plik.

 

@damianwis miał na myśli sprawdzenie w Menedżerze urządzeń karty sieciowej. We właściwościach jej sprawdź  czy w zakładce zarządzanie energią masz odznaczone zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...