Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Moze miec podobną wydajnosc w benchmarkach ale s3 to niezły muł do tego z tragiczną baterią... nijak ma sie do motki. Oczywiscie motka tylko w wersji 2gb ram 16 gb rom

 

Uzywałem sporo s3 ostatnie gdzieś rok temu i na dzien dzisiejszy nie poleciłbym go nikomu no chyba ze do kupienia za jakąś stówkę jako telefon do warsztatu czy na budowe

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o równie wydajny z równie dobrym aparatem to lg G5 może jedynie się równać, choć i on jest mniej wydajny, i aparat nieco gorszy pod pewnymi względami, do tego gorsza jakość wykonania. Za to cena niższa. 

Poza nim nic się nie może raczej równać z s7, by mieć coś wydajniejszego trzeba by z możliwości aparatu rezygnować. 

 

Z tego co widzę na szybko po olx to ceny s7 edge się wachają coś koło 2200 zł. Ale ja bym próbował negocjować te ogłoszenia do równych 2 tysięcy lub nawet troche niżej.

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na szybko po olx to ceny s7 edge się wachają coś koło 2200 zł. Ale ja bym próbował negocjować te ogłoszenia do równych 2 tysięcy lub nawet troche niżej.

Za 2200 to raczej zwykły S7, Edge widziałem chodzą po 2500+ :(

http://allegro.pl/pl-samsung-galaxy-s7-edge-white-gwar-24-g935f-krk-i6553390312.html

W treści aukcji:

Gwarancja PRODUCENTA SAMSUNG POLSKA

24 miesiące (od 7-10-2016)
na podstawie pierwotnego dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej producenta.
 
 
Można bezpiecznie brać, czy raczej nie?

 

Link to post
Share on other sites

Co bedzie lepsze moto x play 2/16 czy xiaomi redmi 3s 2/16? Chodzi mi glownie o baterie. Natomiast w dalszej kolejnosci interesuje mnie ogolna wydajnosc telefonu i plynnosc pracy.

porównujesz telefony w całkowicie innych cenach. Bateria w xiaomi 3s będzie dłużej działała, ze względu na słabsze podzespoły i niższą rozdzielczość ekranu.

Link to post
Share on other sites

Cześć, 

Mam takie dwa pytanka:

- Wg poradnika należy unikać vat marży (0%), czy odnosi się to również do aukcji na których np. wystawiają paragon i na życzenie vat marże? Bo czy nie jest coś nie tak jeśli ktoś proponuje obie metody?

- Z tego co czytałem Huawei p9 lite nie jest przeznaczony na nasz rynek w wersji z 3GB ram, dlatego też aukcje typu  http://allegro.pl/huawei-p9-lite-black-l31-3gb-ram-gw24-kur24-i6540149353.html czy są "bezpieczne", będą jakieś problemy z gwarancją? 

Link to post
Share on other sites

Ogolnie telefon musi miec pierwotny dowod zakupu z vatem 23% do gwarancji, a sprzedawcy na allegro/olx zwykle sa jakby posrednikami sprzedazy i powinni taki dowod zakupu dołączać do telefonu. Jesli pisze ze "wystawia" ci paragon to nadal nie pierwotny zapewne, i bedzie on tyle samo znaczyl co faktura vat marza.

 

Ale z huawei jest troche luzniej akurat z ta gwarancja, mowi sie ze przyjmuja nawet telefony na gwarancje i bez zadnego dowodu zakupu tylko po indetyfikacji imei, wiec marza huawei chyba nie straszna. Ale ja bym na twoim miejscu wpierw sie upewnił a najlepiej znalazl i pogadal z kims kto odsylal do huawei juz telefon. Moze byc tak ze zalezy od siedziby i od humoru kadry kiedy przyjma bez dowodu zakupu a kiedy nie.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Cześć, 

Mam takie dwa pytanka:

- Wg poradnika należy unikać vat marży (0%), czy odnosi się to również do aukcji na których np. wystawiają paragon i na życzenie vat marże? Bo czy nie jest coś nie tak jeśli ktoś proponuje obie metody?

- Z tego co czytałem Huawei p9 lite nie jest przeznaczony na nasz rynek w wersji z 3GB ram, dlatego też aukcje typu  http://allegro.pl/huawei-p9-lite-black-l31-3gb-ram-gw24-kur24-i6540149353.html czy są "bezpieczne", będą jakieś problemy z gwarancją? 

 

 

Ogolnie telefon musi miec pierwotny dowod zakupu z vatem 23% do gwarancji, a sprzedawcy na allegro/olx zwykle sa jakby posrednikami sprzedazy i powinni taki dowod zakupu dołączać do telefonu. Jesli pisze ze "wystawia" ci paragon to nadal nie pierwotny zapewne, i bedzie on tyle samo znaczyl co faktura vat marza. Ale z huawei jest troche luzniej akurat z ta gwarancja, mowi sie ze przyjmuja nawet telefony na gwarancje i bez zadnego dowodu zakupu tylko po indetyfikacji imei, wiec marza huawei chyba nie straszna. Ale ja bym na twoim miejscu wpierw sie upewnił a najlepiej znalazl i pogadal z kims kto odsylal do huawei juz telefon. Moze byc tak ze zalezy od siedziby i od humoru kadry kiedy przyjma bez dowodu zakupu a kiedy nie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

Oddawałem  w czwartek do serwisu swojego huawei-a p8 i jedynie co było mi potrzebne to nr imei. Po nim sprawdzają czy dany tel ma jeszcze gwarancję itp. Z resztą było to moję drugie oddanie tego tel na gwarancję i w obu przypadkach wyglądało to tak samo. Wszystko odbyło sie poprzez weryfikację nr imei

Link to post
Share on other sites

M9 ta zwykła wersja?

 

Pomimo tego, że HTC to flagowiec, wybrałbym P9 Lite.

M9 - ma lepsze głośniki, jakość wykonania, za to ma słabszy aparat, nieszczęsny SD 810.

 

Do czego będziesz używał telefonu?

Byłem zdecydowany na p9 lite ale one m9 mam 200zł taniej (biore na raty przy przedłużeniu umowy). Jakiekolwiek wiadomosci o smartfonach uzupełniam co 2-3 lata przy okazji zmiany więc zbyt wiele nie wiem, ale wyczytałem że one m9 ma lepsze bebechy i się lekko przegrzewa + słabsza bateria. Do czego będę używał? Nie potrafię konkretnie określić głównie internet, filmy, muzyka i nawigacja, zależy mi żeby działał płynnie i się nie zacinał przy większej ilości aplikacji ale domyślam się, że to zapewnią mi bez problemu oba modele. Na korzyść m9 przemawia żyroskop i gorilla glass. Moja oferta wygląda tak dopłacam 100zł do m9 mam i mam honor 7 lite dopłacam kolejne 100 i mam p9 lite. Jak wygląda sprawa z aktualizacją androida do 6 generacji na m9? Jest to wspierane czy trzeba robić na własną ręke tracąc gwarancję?

 

Edit. Tak zwykła wersja m9 nie PCE czy coś w ten deseń

Edit2. W grę wchodzi jeszcze m8s 100zł taniej od m9

Edytowane przez fanzlo
Link to post
Share on other sites

 

M8S to dosyć leciwa wersja, ale jeszcze daje radę, jak chcesz dobrą jakość dźwięku to będzie ok.

 

M9 ma Android 6, nie wiem jak to jest u operatorów, ale strasznie się ociągają. Z jakiej sieci jesteś?

 

Sieć play. Okazało się jednak, że pomimo tego że modele są wymienione w tabeli którą dostałem w salonie nie są dostępne nie wiem jednak czy niedostępne w ogóle czy tylko w danym salonie (na stronie również ich nie ma). Pozostaje mi więc P9 Lite, Moto X Play (choć jak dla mnie wygląda tragicznie), ewentualnie samsung J5. A szkoda bo m9 miałby 3gb ramu.

 

 

Edit. 

Dlaczego tak tanio? Coś nie jest podejrzane? Ceneo nie bierze pod uwagę tej oferty 

https://ultragsm.pl/product-pol-1192-Huawei-P9-Lite-16GB-Czarny-uniw.googleshoppingpl.html?gclid=CjwKEAjwv7HABRCSxfrjkJPnrWgSJAA45qA2fGTx1Bg_HotsQ0gfgdnWpIJCROofc4Bci675lnSHohoCaP3w_wcB

Edytowane przez fanzlo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...