Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Przydałby mi się telefon z dual sim, przyzwoitą baterią i sensownym ekranem, na którym cokolwiek widać także w słońcu. przyzwyczaiłem się do samsungów. na telefonie nie gram, ale w sytuacjach awaryjnych chciałbym być w stanie obejrzeć na nim mecz (aplikacja Eleven Sports). Nada się do tego wszystkiego samsung j7 2017 (1200-1300 zł), czy to jakiś kompletnie nieopłacalny model?

Link to post
Share on other sites

to jeszcze raz ja, mam nadzieje ze ostatni raz. pytanie o przyciecie karty sim. przeczytalem ze to latwa sprawa i lepiej zrobic w domu niz placic 3dychy w orange ale mam dwie niejasnosci:

 

1 podobno przycinajac mozna pogorszyc odbior LTE, to prawda?

2 podobno przycinajac najstarsze karty mozna zniszczyc chip. moja ma okolo 13lat, jest najstarsza? moge to jakos sprawdzic?

 

tak wogole gdzies czytalem ze stare karty nie odbieraja internetu LTE, to prawda? lepiej juz pojsc do tego salonu by mi dali nowa mala karte?

 

jak zwykle pozdrawiam i wielkie dzieki za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Pany jak to jest z P9 Lite 2017? Czy senkwencja Honor 8 > P9 > P9 L2016 > P9 L2017 jest właściwa? T.j. niby to samo i odgrzewanie kotleta a pierwszy najlepszy a ostatni najgorszy mimo ceny?

Właśnie w Pomarańczy na firmę wciskają mi go za niewiele a wymienił bym już Lumie 735.

Link to post
Share on other sites

Że Honor 8 lepszy od P9? Czym? Przecież to niemal identyczne telefony. Różnią się obudową i chyba gwarancją.

P9 lite lepsza od P9 lite 2017? Nie uważasz, że to sobie przeczy? P9 lite 2017 to nowsza wersja P9 lite. W technologii nowsze zazwyczaj znaczy lepsze.

Skąd wziąłeś takie informacje?

Poza tym H8/P9 i P9L/P9L2017 to różne przedziały cenowe.

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

Informacje krążą w necie. P9L chodził dobrze a wersja 2017 poprostu muli. Niepotrzebnie (chyba) wtrąciłem P9 a Honor8 to protoplasta 9L, nie?

krzysiekdtg wiesz tak sobie rozważam bo miałem dobrą ofertę na 2 P9L 2017 ale się w porę opamiętałem.

Link to post
Share on other sites
P9L chodził dobrze a wersja 2017 poprostu muli.

Mam go od maja i nic takiego nie zauważyłem. Nawet napisałem własną opinie o nim: http://forum.benchmark.pl/topic/99739-nasze-telefony-zbi%C3%B3r-opinii/page-10?do=findComment&comment=2369905. Ma 1 gigabajt RAMu więcej, to zwykła P9 lite mogłaby jak już mulić.

 

 

Honor8 to protoplasta 9L, nie?
Że Honor 8 lepszy od P9? Czym? Przecież to niemal identyczne telefony. Różnią się obudową i chyba gwarancją.
Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

lite wg wikisłownika:

wymowa: enPR: lītIPA/laɪt/SAMPA/laIt/ homofon: light znaczenia:

przymiotnik

(1.1) lekki

Więc nie rozumiem w jaki sposób to nazewnictwo jest mylące. P9 Lite to "lżejsza" wersja P9. Mylące nazewnictwo Huaweia to gdy jeden telefon ma 4 różne nazwy np. P8 lite 2017/P9 lite 2017/Honor 8 lite/Nova Lite to jeden i ten sam telefon.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj. Kupował ktoś z was ostatnio Xiaomi Redmi Note 4 (3/32GB) i może polecić jakieś pewne źródło? Wiem że ofert jest mnóstwo ale wybrać jakąś dobrą nie zawsze jest łatwo.

Co myślicie np. o tej: https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-32gb-dual-sim-lte-black-polska-dystrybucja-p951402

Edytowane przez gipsu27
Link to post
Share on other sites

Proline oraz Sferis są zaufanymi i legalnie działającymi sklepami z najtańszymi ofertami telefonów od Xiaomi z polskiej dystrybucji.

Oferta ze Sferis: https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-lte-dualsim-32gb-android-60-zloty-p495967

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

Co myślicie o tej ofercie - s7 edge : ​https://www.olx.pl/oferta/samsung-galaxy-s7-edge-g935f-gold-black-blue-z-pl-gw-w-wa-CID99-IDiD0qW.html

Telefon brany od operatora.

Po zapytaniu się czy telefon jest oryginalnie zapakowany dostałem taką odpowiedź. Co myślicie, zamawiać? 

"Sam telefon jest oczywiście oryginalnie zafoliowany. Tak samo jak wszystkie akcesoria w komplecie, natomiast pudełko będziemy musieli niestety otworzyć w celu wypisania karty gwarancyjnej. 

Istnieje możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki przy kurierze ale niestety jest to opcja za którą musimy dodatkowo zapłacić. Przy tej opcji koszt wysyłki wynosi 40zł zamiast 30zł.
Wtedy do paczki załączony będzie protokół zawartości i będzie mógł Pan sprawdzić czy wszystko się zgadza." 


/refresh :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...