Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Zrobiłem upgrade do adroida 6.0 w bardzo prosty sposób na P8 lite ,okazuje się że nie trzeba robić żadnego debranda itd tylko zassac że strony Huawei paczkę z nowym androidem umieścić ja na karcie sd w odpowiednim katalogu dload i zrobić manualny upgrade z poziomu telefonu. Najlepsze że nawet nie straciłem żadnych aplikacji kontaktów itd po tym updacie. Telefon w Orange.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem upgrade do adroida 6.0 w bardzo prosty sposób na P8 lite ,okazuje się że nie trzeba robić żadnego debranda itd tylko zassac że strony Huawei paczkę z nowym androidem umieścić ja na karcie sd w odpowiednim katalogu dload i zrobić manualny upgrade z poziomu telefonu. Najlepsze że nawet nie straciłem żadnych aplikacji kontaktów itd po tym updacie. Telefon w Orange. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Debrand trzeba zrobić, gdy ma się brand operatora.

 

0328a1adeca8cbe1fb9d0739fd3b995c.png

 

Heja, to znowu ja :) Przeszedłem się do punktu, gdzie mają tego P9 i zrobiłem sobie foto numeru IMEI z pudełka.

Po wpisaniu dostałem informację zwrotną zawartą w screenshocie powyżej. Brać czy nie brać ? :)

Jaka była ta cena, 1850? Dzisiaj widziałem sztukę za 1650.

A od kiedy ta gwarancja ważna? 

Niby można brać, ale są taniej.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Chciałem się tylko i wyłącznie pochwalić a zarazem zachęcić do cierpliwego szukania wybranego telefonu.

 

Od jakiśch 3 tygodni szykałem huaweia p9. Ceny 1700-1900zł troszkę za dużo jak na moje finanse. Widziałem też na olx parę sztuk za 1500 ale zawsze znalazł się ktoś kto mnie wyprzedził. Do przedwczoraj. Dziennie chyba 50 razy odświerzałem wyszukiwanie na allegro/olx i wychaczyłem p9 za 1400zł. Byłem pierwszą osobą która do gościa napisała. I udało się okazje się zdarzają. Więc wniosek z tego taki że warto być cierpliwy.

 

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kochani mam możliwość kupienia Samsunga Galaxy S7 Edge za 2500 zł. Został wzięty na firmę i dostanę kopię FV oraz kartę gwarancyjną i podpisane oświadczenie o przeniesieniu na mnie praw do rękojmi. Oprócz tego ma roczne ubezpieczenie w T-Mobile. Czy taki deal jest opłacalny? Czy nie będę miał problemów, że telefon został wzięty "na firmę"? Proszę o szybkie odpowiedzi bo spotkanie mam dzisiaj o 20. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie http://forum.android.com.pl/public/style_emoticons/default/smile.png

Link to post
Share on other sites

Cześć, posiadam Huawei Y6 i mam problem - dźwięk powiadomień jest cały czas domyślny z Play, mimo, że w ustawieniach jest zmieniony na inny. Jak to rozwiązać?

 

EDIT: Problem rozwiązany - wystarczy wejść w opcje w Wiadomościach i tam zmienić dźwięk powiadomienia. Dziwnie jest to zrobione, że 2 razy ustawia się to samo - raz w ustawieniach telefonu a drugi w ustawieniach wiadomości.

Edytowane przez kostka
Link to post
Share on other sites

A to z prostej przyczyny tak jest, bo developerzy są leniwi. Ustawienie telefonu musi być, bo to domyślny dźwięk. Natomiast można mieć różne aplikacje obsługujące wiadomości i one z kolei mogą również mieć swój dzwonek. I tutaj rodzi się problem, że nie pobierają one wybranej w ustawieniach telefonu, tylko ustawiają swój domyślny.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jest kupić sobie telefon w jakimś konkretnym sklepie. Zerknij sobie do rtv Euro agd. Jakiś czas temu przeglądałem tam telefony i ten akurat model jest w porównywalnej cenie. Przynajmniej będziesz miał pewność,że nie będzie zadnych problemów z naprawą serwisową jak w niektorych sklepach z allegro. 

 

Swoją drogą w tej cenie również szukałbym czegoś nowego. Akurat ten model telefonu HTC jest wyjątkowo nieudany. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...