Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Tak kalkulując to powinno, ile tam może być do dyspozycji użytkownika, 12gb ? 

- muzyka max 2gb obecnie 1gb więc jest trochę zapasu.

- zdjęcia około 1000 czyli jakieś 1.5gb-2gb obecnie po przeszło 2 latach użtykowania

- aplikacje obecnie 3gb 

- filmy prawie w ogóle nie kręcę a jak już to mi wystarczy do tego Full HD nie potrzebuje 4k

Dodatkowo są chmury danych i pen drivy do przechowywania zdjęć/filmów

Edytowane przez Taflun
Link to post
Share on other sites

Jakoś na Androidzie aktualizauję aplikację od 2 lat i nie zauważyłem żeby nagle zabierały 2 razy więcej to czemu na IOsie mają zajmować dużo więcej a co do aktualizacji systemów to poprzednie Iphony miały też 16gb pamięci i  jakoś ludzie nie narzekali, że nie starcza im pamięci na aktualizację systemu a tak po za tym jest parę sposobów na wrócenie do poprzedniej wersji systemu a ja nie jestem osobą który musi mieć wszystko najnowsze

Link to post
Share on other sites

Nie, wcześniej pisałem, że potrzebuje kompaktowego telefonu 5 cali lub mniej najlepiej 4,7, ponieważ mam stosunkowo małe dłonie. Mój budżet był niestandardowy 1000-1900 zł. Obierałem 3 opcje Sony Xperia z3 compact, Xiaomi mi 4s oraz Iphone se. Gdy pisałem na tym forum wcześniej nie było prawie w ogóle żadnej oferty Iphona w cenie 1700-1900 ale wczoraj popatrzyłem sobie z nudów i zobaczyłem, że takich ofert pojawiło się dosłownie kilkaset na allegro. Iphone czy Sony czy może Chińczyk mi tam obojętnie ale biorąc Iphona będę wiedział, że nie zawiedzie mnie pod względem szybkości na najbliższe 3-4 lata. 

Link to post
Share on other sites

Witam. Czy ta aukcja jest w porządku i nie będę miał problemów z oddaniem telefonu na ewentualną gwarancję skoro to nie ja zakupiłem go w sklepie orange?

Oraz czy nie dostanę od producenta niechcianych aplikacji, których nie będę mógł odinstalować?

http://allegro.pl/rewelacyjny-polski-lg-g5-mega-zestaw-i6399967875.html

 

Poprzednio pytałem już o ten telefon na innej aukcji lecz nie wyrobiłem się na czas z pieniążkami.

 

Z góry wielkie dzięki!

Link to post
Share on other sites

 

 

A mógłbyś wyjaśnić czemu nie kupię Z2 skoro jest ona w sklepach

Sorry, pomyliłem się co do Z2, jest w RTV, więc są.

 

Ale ogółem nie brałbym pod uwagę Z2, bo do stary telefon - 2 lata, wiec kupa czasu.

S6 Edge? 

Wgl gdzie chcesz kupić ten telefon?

 

Z tych wybrałbym P9 albo S6


Z5 - aparat robi rozmazane zdjęcia w lewym rogu, ma problemy z CPU, grzeje się

Link to post
Share on other sites

Sorry, pomyliłem się co do Z2, jest w RTV, więc są.

 

Ale ogółem nie brałbym pod uwagę Z2, bo do stary telefon - 2 lata, wiec kupa czasu.

S6 Edge? 

Wgl gdzie chcesz kupić ten telefon?

 

Z tych wybrałbym P9 albo S6

Z5 - aparat robi rozmazane zdjęcia w lewym rogu, ma problemy z CPU, grzeje się

Kupić tam gdzie najmniejsza cena :D

Ogólnie to polecasz Samsunga? Zastanawiam się też nad S7 Edge ale nie wiem czy warto za taką cenę. Najbardziej przychylam się do Edge i xperii, choć ten Huawei wydaje się też dobrym telefonem.

W skrócie to lepiej Samsunga Edge, jakąś Xperię (jaką?) czy ten P9?

Link to post
Share on other sites

 

 

Ogólnie to polecasz Samsunga?

Ten model tak, chodzi mi o S6. Wiesz, że dopłacasz do zakrzywionego ekranu, który prawie nic nie wnosi? Czy kupujesz dla lansu?

 

 

Zastanawiam się też nad S7 Edge

Podaj budżet, a najlepiej załóż swój temat.

 

 

jakąś Xperię (jaką?)

Akurat Sony jest mocno za konkurencją. 

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam pytanie odnośnie zakupu telefonu. Który jest najbardziej funkcjonalny i ma najlepszą jakość dźwięku?

- Samsung Galaxy S6 edge

- Huawei P9

- Sony Xperia Z5

- Sony Xperia Z2

myślę, że dla b. wielu osób jakość dźwięku - S6 Edge

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...