Skocz do zawartości

Zmiana elementów tego złoma na działające.


Recommended Posts

Osobiście byłem zadowolony z tego zestawu do czasu. Dwa miesiące rozwiązać swojego problemu nie mogę. Komp się wiesza i przyprawia o powieszenie się. Mogę zainwestować nawet w biednego athlona tylko niech zacznie działać normalnie. Obecnie mam mobo gigabyte'a. Raczej już więcej tego nie kupię, ze względu nie double start. Cały komp się wiesza odkąd mam GTX'a. Ciekawe, że muszę mieć specjalnie PCI-E 2.0. Ciekawe czy ten chłyt marketingowy wymyślił pedobear. Wymiana mobo na 775 to teraz strzał w stopę. Mam bolt-thru kit'a na AMD więc nie będzie problemu z coolerem. Zazdroszczę tylko posiadaczom i7, bo nie muszą podkręcać i im działa płynnie. Oczywiśćie z listy zmian wykluczamy grafikę. Teraz żałuję przesiadki na intela, mogłem wymienić PI8650 na PII i byłoby ok, a tak to tylko teraz są problemy.

Link to post
Share on other sites

Ale zaraz zaraz, na pewno nie da się tego jakoś inaczej rozwiązać??

 

Gigabyte to nie firma krzak, ma bardzo dobry tech support, powinieneś najpierw napisać do Gigabyte o pomoc, powinni spróbować coś zaradzić, ewentualnie spróbować zareklamować płytę u sprzedawcy.

Link to post
Share on other sites

Może i tak, ja nie wiem co z tym zrobić. Temat o tej mobo powstał, ale oczywiście giguś sądzi iż to wina PCI-E 1.0. Ja uważam, że to bzdura kompletna, płyty słać nie będę, bo najpierw pojedzie ona do warszawy, a potem do wrocka czyli tam gdzie mieszkam :) Tak to wygląda, wasze produkty gigusia jadą z warszawy do wrocka. Mam do tego serwisu jakieś 4 kilometry, ale i tak tego nie przyjmą. Nie ma to sensu. Po co ta mobo ma jechać do serwisu z hurtowni? Nie może od razu trafić tam?

Link to post
Share on other sites

Taka jak droga reklamacji i nic na to nie poradzisz.

Wyslij plyte na gwarancje i tyle, Gigabyte to jeden z najlepszych producentow plyt glownych, i tutaj nie ma zadnego "ale".

Jak chcesz na cos zmieniac to jedyna oplacalna opcja bedzie zmiana i5 czy w ramach desperacji pienieznej Phenom II

Poza tym, czy sprzet zawiesza sie bez podkrecenia?

Link to post
Share on other sites

Procesor:AMD Phenom II X4 955 Cena:522zł

Płyta Głowna:ASROCK 870 EXTREME3 Cena:311zł

Razem:833zł

 

Procesor:Intel Core i5-760 /2.66GHz,8MB,LGA1156,BOX Cena:722zł

Płyta główna:DFI LanParty DK P55-T3eH9 LGA1156 cena:341zł

Razem:1063zł

 

RAM:OCZ 4GB DDR3 1066 Gold CL7 Dual (2x2GB) Cena:292zł

Link to post
Share on other sites

To nie ma sensu. A jak cep jest walnięty? jak mam to sprawdzić? Obecnie w ogóle kasy nie mam i nic raczej nie skitram w najbliższym czasie. A mobo pewnie przyjedzie jako sprawna i tyle z tego będę miał. tak działa serwis gigusia. Wkładają np pentiuma 4 i jakąś słabą grafikę, jak test będzie OK to uznają za spawną.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe tylko, że wcześniejsze dwa pecety działały normalnie, no ale coż z tym zrobić... Ogólnie cep się sypie chyba ze względu na Vdropa powyżej 0.15v. Zapuściłem OCCT razem z grafiką no i fail. W biosie dałem 1.5000V, a w stresie było 1.36.

Link to post
Share on other sites

A mobo pewnie przyjedzie jako sprawna i tyle z tego będę miał. tak działa serwis gigusia. Wkładają np pentiuma 4 i jakąś słabą grafikę, jak test będzie OK to uznają za spawną.

Serwis Gigabyte to jeden z najsprawniejszych serwisow z jakimi mam kontakt, uwierz mi, ze w ten sposob testowanie u nich nie wyglada. Jezeli plyta jest sprawna to jest sprawna ot co.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...