Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Który z procesorów będzie wydajniejszy w grach seria celeron pod lga 1155 lub 1150 [ warto dopłacać do 1150?] czy któryś z quadów mam tu na myśli te które nie przekraczają 220zł ? I czy opłaca się inwestować w lga 775 bo jak bym kupił quada to musiałbym jeszcze kupić dodatkowe 2 gb ramu [ zasilacz też wymienię przy okazji kupna ]. Z tego co wiem taki far cry 4 wymaga czterech rdzenie do włączenia gry [ nie mam tu na myśli cracków bo takie są że gra działa na dwóch rdzeniach ]. PS. czy te wymagania gta v są w miarę wiarygodne ?

Minimalne wymagania dla GTA V:

- Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
- GeForce GT 530
- 4 GB RAM
- 64-bitowy Windows 7,8,8.1
- 20 GB na HDD

Rekomendowane wymagania dla GTA V:

- Core i5-2500T 2.3GHz or Phenom II X4 975
- GeForce GTX 480 or Radeon HD 6970
- 6 GB RAM
- 64-bitowy Windows 7,8,8.1
- 20 GB HDD

Link to post
Share on other sites

Nie są wiarygodne, chociażby widać to po zajmowanym miejscu na dysku, gdzie gra na PS4 waży 50GB to ładniejsza na PC ma ważyć 20GB? Trzeba czekać, aż Rockstar poda swoje oficjalne wymagania, nie ma co sugerować się plotkami.

Link to post
Share on other sites

Witam

Który z procesorów będzie wydajniejszy w grach seria celeron pod lga 1155 lub 1150 [ warto dopłacać do 1150?] czy któryś z quadów mam tu na myśli te które nie przekraczają 220zł ?

Witaj, więc nawet lowendowy procesor na s 1150 choćby taki http://www.agito.pl/procesor-intel-pentium-g3220-3-0ghz-box-81-881161.htmlbędzie lepszym rozwiązaniem niż quad, po pierwsze pentium jest wydajniejszy od quada, chyba że jakiegoś q9550 mocno podkręconego byś miał ale to się nie opłaca, dwa podstawka 1150 daje możliwość włożenia w przyszłości lepszego procesora więc jest przyszłościowo. Nie pakowałbym już pieniędzy w 775, aha i jeszcze wymień zasilacz jakbyś sprzęt zmieniał bo to jest troche gniot ten feel  :/

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...